Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7200
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Maciej Biardzki zostanie wicemarszałkiem?

Wtorek, 29 stycznia 2008, 13:51
Aktualizacja: 13:53
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Maciej Biardzki zostanie wicemarszałkiem?
Fot. Archiwum
Nawisko dyrektora jeleniogóskiego szpitala pojawiło się wśród grona kandydatów na to stanowisko. – Nic o tym nie wiem – mówi zainteresowany.

Maciej Biardzki miałby zastąpić wicemarszałka Marka Moszczyńskiego, którego los wydaje się przesądzony. Skąd takie przypuszczenia? Platforma Obywatelska podsumowała rok pracy zarządu województwa. Jak donosi Gazeta Wyborcza powołując się na nieoficjalne źródła, właśnie pracę Moszczyńskiego oceniono najgorzej. A że o jego odwołaniu spekulowano już w grudniu, los wicemarszałka wydaje się przesądzony.

Maciej Biardzki, który jest wymieniany w gronie kandydatów na następcę Marka Moszczyńskiego, jest związany z PO. Kilka lat temu był doradcą samorządowym tej partii do spraw służby zdrowia.

– Nie otrzymałem żadnej propozycji – powiedział nam dzisiaj (wtorek) dyrektor jeleniogórskiego szpitala. – To że są takie spekulacje oznacza, że ktoś mnie dobrze ocenia – mówi z żartem.
Jak twierdzi, te doniesienia to jedynie korytarzowe plotki.

Czy odszedłby ze szpitala, gdyby otrzymał oficjalnie propozycję przejścia do samorządu? - Na pewno bym to rozważył – powiedział nam.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group