Sobota, 27 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

M. Obrębalski nie mówi „nie”

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

– To ciekawa propozycja – tymi słowami prezydent Jeleniej Góry odniósł się do pomysłu Rafała Dutkiewicza (Dolny Śląsk) XXI, który zaproponował różnym samorządowcom kandydowanie w jesiennych wyborach.

reklamy

Chodzi o stworzenie silnej koalicji dla Dolnego Śląska ponad podziałami politycznymi. – Pan Rafał Dutkiewicz nie skierował tej propozycji tylko do mnie, ale do pewnej grupy samorządowców w całym województwie – powiedział prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski. – Decyzji jeszcze nie podjąłem. Mam na to kilka tygodni – dodał. Nazwał jednak pomysł lidera DŚ XXI ciekawą inicjatywą.

Jak wiadomo nieoficjalnie Platforma Obywatelska nie zamierza poprzeć kandydatury Marka Obrębalskiego w listopadowych wyborach, choć sondaże wskazują na rosnące poparcie dla obecnego prezydenta. Z kuluoarowych plotek wynika, że najbardziej prawdopodobnym kandydatem PO będzie Marcin Zawiła, obecnie poseł na Sejm RP, który był prezydentem miasta w latach 1989 – 1992.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka