Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9672
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lustereczko powiedz przecie... na poranku w Muflonie

Poniedziałek, 16 października 2017, 13:04
Aktualizacja: Wtorek, 17 października 2017, 8:02
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Lustereczko powiedz przecie... na poranku w Muflonie
Fot. Przemek Kaczałko
Czarodziejskie zwierciadło było motywem przewodnim drugiego poranka rodzinnego w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w tym sezonie. Tradycyjnie, uczestnicy całymi rodzinami świetnie się bawili, wykonywali prace artystyczne, oglądali bajkę o Bolku i Lolku oraz zgarniali nagrody od sponsorów.

Organizatorzy przyznają, że poranki są wyjątkowe, ponieważ oferują nie tylko bajkowe spotkanie, gdzie poznajemy zapomniane polskie kreskówki, ale też dobrze bawią się rodzice z dziećmi. - Tak dopasowujemy program, żeby mali i duzi świetnie się w nim odnaleźli. Rodzice z przyjemnością wracają do bajek ze swojego dzieciństwa, a warsztaty artystyczne angażują jednych i drugich, bo rodzice chętnie pomagają swoim dzieciom - podkreśliła Agnieszka Gierus, która obok Marcina Swekleja i Agaty Makutynowicz-Turskiej prowadzi Bajkowe Poranki Rodzinne w Muflonie.

Podczas warsztatów uczestnicy tworzyli własne czarodziejskie zwierciadła. Dzieci odbierały też nagrody za prace wykonane w domu, a na zakończenie odbyło się losowanie nagród dla osób posiadających bilety. - Poranki w Muflonie są fajne - powiedziała Karina, która podczas warsztatów we wrześniu miała okazję zrobić ośmiornicę, a w minioną niedzielę lusterko.

- Bardzo nam się podoba. Jesteśmy tu drugi raz i będziemy przychodziły przez cały sezon - wyznała pani Dominika z Jeleniej Góry, która na poranek przybyła z córką Tosią. - Sama bym w domu takich zajęć nie wymyśliła, a widzę, że jej się podoba - dodała.

Kolejny poranek w Sobieszowie za miesiąc - 12 listopada uczestnicy wcielą się w rolę małych filmowców. Tu również można wykonać pracę domową z szansą na nagrodę. Szczegóły na stronie www.muflon.sobieszow.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
594
Puzyńska Katarzyna
33%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
35%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wodne perypetie w Jeżowie
 
Aktualności
Warsztaty kosmetyczne w Muflonie
 
Kościół i wiara
Bierzmowanie w Jeleniej Górze
 
Kultura
Wędrowcy Karkonoszy
 
Aktualności
Zagrali dla Michała
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group