Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7857
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Luksusy rosną w kurorcie

Niedziela, 7 września 2008, 12:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 września 2008, 11:35
Autor: Ania
Region Jeleniogórski: Luksusy rosną w kurorcie
Fot. Ania
Budowa hotelów Gołębiewski i Sandra w Karpaczu już na półmetku. W przyszłym roku baza hotelowa i rekreacyjna kurortu pod Śnieżką zyska nowe oblicze.

Hotel Gołębiewski i centrum kongresowe to prawdziwy gigant, w którym wypoczywać będzie mogło aż tysiąc pięćset osób. Wszyscy skorzystają z aquaparku, kręgielni, zabiegów SPA i wielu innych atrakcji. Liczne sale konferencyjne będą mogły pomieścić grubo ponad trzy tysiące osób. Będzie to czwarty obiekt sieci Gołębiewski po Mikołajkach, Wiśle i Białymstoku.

Hotel SandraSpa powstaje na powierzchni 2,70 hektara. Z jego oferty będzie mogło skorzystać około pięciuset gości naraz. Obiekt tego typu zna już wiele osób z całej Polski, którzy odwiedzili Sandrę w nadmorskiej Pogorzelicy. Tam często bywają aktorzy, reżyserzy i znane osoby show biznesu. W ofercie hotelu znajdą się liczne atrakcje związane zarówno z odnową biologiczna, jak i rekreacją.

– Mam nadzieję, że dwa nowe obiekty przyczynią się do podnoszenia standardów w pozostałych hotelach i pensjonatach w Karpaczu, co z pewnością wpłynie korzystnie na liczbę turystów w Karpaczu – powiedział Bogdan Malinowski, burmistrz Karpacza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group