SIEDLĘCIN: Lotnik zremisował z Włókniarzem Mirsk

Sobota, 9 lutego 2008, 17:30
Aktualizacja: 17:32
Autor: ROB
Fragment meczu Lotnik Jeżów – PriBazalt Włókniarz Mirsk.
Podopieczni Marka Herzberga prowadzili już 2:0, ale rywale zdołali wyrównać. Spotkanie rozegrano w sobotę (9 lutego) w Siedlęcinie.

W 25. minucie gola zdobył niezawodny Mariusz Kowalski-Ciepiela. W drugiej połowie „Maniek” już nie grał, ale w strzelaniu wyręczył go Mateusz Zawadzki. Pięknym strzałem w okienko bramki rywali podwyższył na 2:0. Rywale wzięli się do odrabiania strat i chwilę później było już 1:2. Włókniarz wyrównał na kilka minut przed końcowym gwizdkiem.

Wynik tego spotkania nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Oba zespoły przygotowują się do piłkarskiej wiosny. Celem Lotnika jest zajęcie miejsca w pierwszej trójce ligi okręgowej. W przerwie zimowej do drużyny przybył pomocnik Krzysztof Poręba. Prawdopodobnie Lotnik straci natomiast obrońcę Roberta Jończego, któremu obowiązki zawodowe nie pozwalają na grę.

W szeregach Włókniarza Mirsk nowe twarze to Krzysztof Józefiak oraz Krzysztof Gajewski.
Był to drugi mecz kontrolny Lotnika w tym roku. Tydzień temu jeżowianie pokonali także w Siedlęcinie 4:1 Piasta Dziwiszów.

Następny sparing Lotnik zagra w niedzielę 17 lutego o godz. 12. w Zgorzelcu z Chrobrym Nowogrodziec.