Zalogowanych: 5

Jeżów Sudecki: Lotnik lepszy od Granicy

Niedziela, 14 października 2018, 9:04
Aktualizacja: 9:10
W 10. kolejce klasy okręgowej Lotnik Jeżów Sudecki bez problemu zainkasował trzy punkty w starciu z Granicą Bogatynia. Podopieczni Artura Milewskiego szybko zadali pierwszy cios, a w z biegiem czasu dokładali kolejne i zwyciężyli ostatecznie 4:0.

Jeżowianie już w 2. minucie otworzyli wynik spotkania za sprawą Suchaneckiego. W 25. minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, a kluczowy moment miał miejsce w 35. minucie, kiedy to bramkarz Granicy po interwencji poza polem karnym otrzymał czerwoną kartkę, a na domiar złego dla gości - z rzutu wolnego na 3:0 strzelił Białkowski. Po zmianie stron Lotnik dołożył jeszcze jedno trafienie - po faulu na Masel z rzutu karnego nie pomylił się Wersocki i lider mógł się cieszyć z ósmego zwycięstwa w tym sezonie. Za tydzień (20.10, godz. 15:00) ekipa Milewskiego zagra w Pieńsku z miejscowym Hutnikiem.

Lotnik Jeżów Sudecki - Granica Bogatynia 4:0 (3:0)
Gole: 1:0 Suchanecki 2', 2:0 Suchanecki 25', 3:0 Białkowski 38', 4:0 Wersocki 59' karny.
Lotnik: Kustosz – Bereźnicki, Białkowski, Pelowski, Piwiński, Niemirski, Suchanecki, Wersocki, Masel, Ziomek, Szeliga. Rezerwowi: Jarosz, Kierlik, Wyka, Górski, Szukiel, Zawadzki.
Granica: Gawlik – Janiowski, Czuba, Nowak, Rudnicki, Chomicz, Rodziewicz, Odynets, Dera, Augustyn, T. Stefanek. Rezerwowi: Michalik, Bartnicki, Kostrzewa, Chyła, M. Stefanek, Krawczyk.