Zalogowanych: 9

Jeżów Sudecki: Lotnik był bliski kolejnego zwycięstwa

Niedziela, 30 sierpnia 2015, 18:09
Aktualizacja: Wtorek, 1 września 2015, 12:43
W niedzielnym spotkaniu IV–ligi beniaminek z Jeżowa Sudeckiego podejmował na własnym obiekcie oleśnicką Pogoń, z którą zremisował 1:1. Mimo to podopieczni Marka Herzberga z dorobkiem 7 punktów plasują się na wysokim piątym miejscu.

Do przerwy niewiele się działo na boisku przy ul. Sportowej. Poza wysoką temperaturą kibiców rozgrzało ostatnie 20 minut spotkania. W 70. minucie wynik ku uciesze miejscowych fanów piłki nożnek otworzył Damian Górgul, jednak dziesięć minut później wyrównał Adrian Miodek. Goście mieli jeszcze okazję przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak jeżowian uratował Maciej Maćkowski, a piłkę meczową zmarnował Matyja.

Lotnik Jeżów Sudecki - Pogoń Oleśnica 1:1 (0:0)