Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 15550
Zalogowanych: 112
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Łódzka Shidoliga

Środa, 25 kwietnia 2007, 0:00
Autor: KED
W Łodzi odbyła się kolejna edycja Shidoligi. W zawodach bardzo udanie wystartowała trójka zawodników klubu Shidokan Jelenia Góra.

Organizatorem zawodów, w których uczestniczyło ponad 60 zawodników był Łódzki Klub Shidokan. Rywalizacja odbywała się w czterech formułach: grapplingu, bare knucle karate, thay – boxingu oraz MMA. W imprezie z bardzo dobrej strony zaprezentowali się trzej zawodnicy klubu Shidokan Jelenia Góra. W kategorii wagowej 65 kilogramów junior Tomasz Kowalski zajął pierwsze miejsce w grapplingu, wygrywając dwie walki przed czasem, przez dźwignię na łokieć oraz duszenie. Swój sukces T. Kowalski powtórzył także w thay – boxingu, również pokonując dwóch swoich przeciwników przed czasem. Kolejny junior Daniel Biernat startujący w kat. wagowej 75 kg., w formule MMA pierwszą swą walkę wygrał decyzją sędziów, jednak w pojedynku o awans do półfinału zawodów arbitrzy wyżej ocenili umiejętności i zaangażowanie w walkę kolejnego przeciwnika jeleniogórzanina. Dwie walki decyzją sędziów wygrał senior Krzysztof Jutkiewicz i dzięki temu triumfował w thay – boxingu w kat. 75 kg.

Dla T. Judkiewicza i D. Biernata występ w Łodzi był debiutem w tego typu imprezie. Kolejna edycja Shidoligi odbędzie się 19 maja w Katowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
196
Tak, regularnie
24%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
29%
Nie, nigdy
47%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak się uspokoić i odstresować w kilkanaście sekund?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, noga z gazu
 
112
Zderzenie na Wolności
 
Aktualności
Nasz region na planie nowego serialu Netflixa
 
Karkonosze
Śnieżka i księżyc
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group