Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 6834
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Łódzka Shidoliga

Środa, 25 kwietnia 2007, 0:00
Autor: KED
W Łodzi odbyła się kolejna edycja Shidoligi. W zawodach bardzo udanie wystartowała trójka zawodników klubu Shidokan Jelenia Góra.

Organizatorem zawodów, w których uczestniczyło ponad 60 zawodników był Łódzki Klub Shidokan. Rywalizacja odbywała się w czterech formułach: grapplingu, bare knucle karate, thay – boxingu oraz MMA. W imprezie z bardzo dobrej strony zaprezentowali się trzej zawodnicy klubu Shidokan Jelenia Góra. W kategorii wagowej 65 kilogramów junior Tomasz Kowalski zajął pierwsze miejsce w grapplingu, wygrywając dwie walki przed czasem, przez dźwignię na łokieć oraz duszenie. Swój sukces T. Kowalski powtórzył także w thay – boxingu, również pokonując dwóch swoich przeciwników przed czasem. Kolejny junior Daniel Biernat startujący w kat. wagowej 75 kg., w formule MMA pierwszą swą walkę wygrał decyzją sędziów, jednak w pojedynku o awans do półfinału zawodów arbitrzy wyżej ocenili umiejętności i zaangażowanie w walkę kolejnego przeciwnika jeleniogórzanina. Dwie walki decyzją sędziów wygrał senior Krzysztof Jutkiewicz i dzięki temu triumfował w thay – boxingu w kat. 75 kg.

Dla T. Judkiewicza i D. Biernata występ w Łodzi był debiutem w tego typu imprezie. Kolejna edycja Shidoligi odbędzie się 19 maja w Katowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group