Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 16103
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Liga MOS`u w Futsalu

Wtorek, 8 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 13:03
Autor: Damian
Jelenia Góra: Liga MOS`u w Futsalu
Fot. goral
W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się kolejna edycja ligi MOS-u. Jelonka.com objęła patronat nad tą imprezą oraz jak co roku wystawiła swoją drużynę.

Niestety nasza drużyna źle zaczęła rywalizację w tegorocznej futsalowej lidze MOS-u. W inauguracyjnym meczu przegraliśmy wysoko z Jeleniogórskimi policjantami 1:11 (0:3). Honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił Dariusz Raczko. Trzeba podkreślić że w tym składzie graliśmy po raz pierwszy-dlatego w naszą grę wkradło się wiele nerwowości a łatwo tracone piłki bezlitośnie wykorzystywali zawodnicy Gwardii.

W drugim poniedziałkowym meczu spotkały się zespoły PEC-u oraz drużyna Oldboy Team. Spotkanie to było zupełnie odmienne niż inaugurujące rozgrywki futsalowe .Początek spotkania ułożył się obiecująco dla PEC-u bowiem zawodnicy tego zespołu szybko zdobyli pierwszą bramkę a chwilę później drugą. Jednak ambitna gra zawodników Oldboy pozwoliła na zmniejszenie prowadzenia PEC-u do zaledwie jednej bramki (2:1). Niestety chwila nieuwagi pozwoliła na strzelenie trzeciej bramki przez PEC, na co tylko jednym trafieniem odpowiedzieli zawodnicy Oldboy. Niestety na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu.

W kolejnym meczu spotkały się drużyny KRY-CHY BUS oraz Aresztu Śledczego.
Warto zaznaczyć iż w drużynie KRY-CHY na bramce stoi Jarosław Raus - znany z występów w czwartoligowych Karkonoszach. Spotkanie było bardzo zacięte, kibice mogli zobaczyć ciekawe zagrania czy efektowne bramki oraz wiele wspaniałych interwencji wspomnianego bramkarza. Ostatecznie KRY-CHA wygrała to spotkanie 3:0 i mogła zapisać sobie pierwszy komplet punktów....

Więcej informacji, całą relację, tabelę, terminarz i galerię zdjęć z wszystkich kolejek z Jeleniogórskiej Mos Ligi w Futsalu 2005/2006 znajdziecie na oficjalnej stronie www.futsal.jelonka.com.

Zapraszamy na drugą kolejkę 14.11.2005r. (poniedziałek) od godziny 18:30, wstęp bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
363
Jest nowy
8%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group