JELENIA GÓRA: Liga MOS: awans Chojnika, Batter Pol zostaje

Poniedziałek, 17 marca 2008, 22:03
Aktualizacja: 22:05
Autor: ROB
Wszystko jasne w rozgrywkach halowej ligi MOS. W barażach awans do I ligi wywalczył Chojnik. W lidze utrzymał się Batter Pol/Top Film.

Ta ostatnia drużyna pokonała wysoko WEPĘ Piechowice 7:3. O losach meczu zadecydował początek drugiej połowy, kiedy to zawodnicy z Piechowic kompletnie się pogubili. Pierwszoligowcy wykorzystali to skrzętnie i z wyniku 1:1 w ciągu 5 minut zrobiło się 5:1 dla Batter Pol i było po meczu.

Drugie spotkanie wyglądało podobnie. Do przerwy Chojnk prowadził minimalnie 1:0 i wszystko było możliwe. po zmianie stron przy stanie 3:0, jednemu z zawodników Pub Gola puściły nerwy i otrzymał on czerwoną kartkę za komentowanie decyzji sędziów. Trzeba przyznać, że arbitrzy tego spotkania podjęli kilka niezrozumiałych decyzji. Ale to był koniec Pub Gola, który grał do końca w osłabieniu.

W przyszłym sezonie w I lidze zagrają Chojnik i Batter Pol/Top Film, w drugiej – WEPA Piechowice i Pub Gol.

Batter Pol/Top Film – Piechowice 7:3 (1:1)
Bramki: Michał Szczotka 2, Łukasz Skoczeń 2, Jarosław Blekicki 2, Mariusz Ciszewski – Michał Luch 2, Mateusz Mazur.

Pub Gol – Chojnik 0:8 (0:1)
Bramki: Dariusz Michałek 2, Krzysztof Zaleśny 2, Krzysztof Kołodziej, Krzysztof Gierasimuk, Wojciech Maląg, Sławomir Sopinka.