Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6261
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lider listy PO spotkał się z dziennikarzami

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 12 października 2015, 14:56
Aktualizacja: 14:58
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Wrocławianin będący „jedynką” na liście kandydatów Platformy Obywatelskiej w okręgu nr 1, czyli Stanisław Huskowski spotkał się dzisiaj (12.10) w hotelu Jelonek z dziennikarzami omawiając bieżące sprawy związane z kampanią wyborczą.

Do wyborów pozostało 13 dni, z czego 11 na kampanię wyborczą – mówił na wstępie Stanisław Huskowski. Platforma Obywatelska ma swój program, który jest nastawiony na to, żeby każdy Polak mógł to odczuć na własnej kieszeni. Polska wykonała wielki skok cywilizacyjny, w tej chwili widać to za oknami (drogi, mosty, koleje) – kontynuował polityk z Wrocławia.

Nasz program jest odpowiedzialny – twierdzi sekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Polityk PO przestrzega przed obietnicami Prawa i Sprawiedliwości, który jego zdaniem doprowadzi nasz kraj z powrotem do procedury nadmiernego deficytu. Moim hasłem jest silny region – lepsze życie – powiedział S. Huskowski, który wypowiedział się również na temat odejścia prezydenta Jeleniej Góry z partii Ewy Kopacz.

- Dla mnie osobiście to bardzo przykra wiadomość, bo jestem zaprzyjaźniony z Marcinem Zawiłą. To jest zdolny, pracowity człowiek, dobry polityk, ale o silnych więzach koleżeńskich – stwierdził wrocławianin tłumacząc, że na mocy statutu, kto kandyduje przeciwko PO automatycznie „wylatuje” z partii, a jedyny w skali kraju wyjątek stanowił właśnie Marcin Zawiła w minionych wyborach samorządowych, kiedy to obecny prezydent naszego miasta pokonał Marka Obrębalskiego.

Z kolei rezygnacja ze startu z listy PO Wiktora Marconiego spotkała się z krytyką ze strony Stanisława Huskowskiego, bowiem wedle jego „cząstkowej wiedzy” Marconi chciał być na ostatnim miejscu . - Są tacy ludzie, którzy jeżeli swoich osobistych oczekiwań nie będą mieli wypełnionych, to zaczynają kopać, wierzgać na otoczenie. To nie jest fair, nie wszyscy mogą być na ostatnim miejscu – tłumaczył polityk z Wrocławia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~olaboga 12-10-2015 15:22
w głowie się nie mieści: wrocławianin startuje z okręgu jeleniogórskiego :( Jelenią Górę to on chyba zna z wycieczek turystycznych....
~Bezczelny typ 12-10-2015 15:39
Musimy oduczyć skoczków spadochronowych od kandydowania z naszego miasta. To bezczelność, by z uśmiechem na gębie tak sponiewierać Marconiego. Marconi to jeleniogórzanin natomiast kim dla nas jest Huskowski? Zupełnie nieznany człowiek. Dostał sie na listę jeleniogórską bo ma kolesi we Wrocławiu! Mój drogi Huskowski: pan Marconi to człowiek honoru. Pan panie Huskowski nie dorastasz mu do pięt.
~ 12-10-2015 16:19
Dlatego głosujcie za naszymi jeleniogórskimi kandydatami. Jest Miedzinski, Czernow, Papaj na senatora. Nie głosujcie na Wroclaw, Głogów czy Kamienna Gore!!!!!
~zimnyjakMroz 12-10-2015 16:21
Z wypowiedzi spadachroniarza wynika, że rok temu w wyborach prezydenckich Zawiła miał zgodę czy co najmniej poparcie PO. Cytat poniżej: "To jest zdolny, pracowity człowiek, dobry polityk, ale o silnych więzach koleżeńskich – stwierdził wrocławianin tłumacząc, że na mocy statutu, kto kandyduje przeciwko PO automatycznie „wylatuje” z partii, a jedyny w skali kraju wyjątek stanowił właśnie Marcin Zawiła w minionych wyborach samorządowych, kiedy to obecny prezydent naszego miasta pokonał Marka Obrębalskiego." Papaj kategorycznie temu zaprzeczał tak więc niech panowie ustalą wspólną wersję
~barykada 12-10-2015 16:35
Dajmy sobie spokój Papajem, Miedzińskim i całą resztą PO i PiS. Przecież to niepoważni ludzie. Papcio i Miedzio zakleili całą Jelenią Górę swoimi podobiznami. Skąd wzięli na to pienądze?? Pieniędzmi nie nadrobi się brak doświadczenia i kompetencji.
~buuu 12-10-2015 18:13
Polityk PO przestrzega przed obietnicami Prawa i Sprawiedliwości, a kto nas ochroni prze PO?
~po-psl precz 12-10-2015 19:27
PO-PSL = Afera z informatyzacją MSW! Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (OKOŁO 153 mld zł)! Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej!! Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego, tabletowego i nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego !!! Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
~Obywatel X 12-10-2015 19:35
Jeżeli mam oddać głos na PO, a tak zrobię, to nie chcę aby był głosem straconym. Dlatego tym razem postawię na jedynkę. Nam w obliczu jeleniogórskiej mizerii kandydatów PO jest potrzebny mocny poseł. Nie będzie nim przecież pan Miedziński, pani Czernow, pani Musiał i nie daj boże Rafał Mazur. Tak więc pozostaje Huskowski. PIS ma Lipińskego i jakoś nikt tego nie neguje!
~Głupszy od dziecka 12-10-2015 20:59
Obywatelu X. Pleciesz jak Piekarski na mękach. Skąd taka pewność o sile Huskowskiego, o jego zaangażowaniu w potrzeby naszego miasta? Huskowski jak każdy karierowicz myśli tylko o sobie. Nawet nie będziemy w stanie wymusić na nim jakichkolwiek działań , jeśli będą kolidowały z interesami Wrocławia. Huskowski w naszym pięknym mieście będzie pilnował by jeleniogorzanie nie pyskowali na Wrocław. Huskowski jest od pilnowania interesów Wrocławia. Wie i tym każde dziecko.
~michałł 13-10-2015 8:00
Kopacz z Muchą taka zakochana w emigrantach islamskich to ich zamknać na jedną noc nimi ,rano jak przeżyją to wyjda z zaciśniętymi tyłkami aby nie pogubily kartofli
~Rozsądny 13-10-2015 9:50
Przede wszystkim Huskowski nie kandyduje "z Jeleniej Góry", ale z okręgu jeleniogórsko-legnickiego... ten okręg sięga od Zgorzelca, przez Bolesławiec, Lubań, Jelenią Górę, Legnicę aż po Kamienną Górę i okolice. To oznacza, ze nasi posłowie w przyszłości powinni reprezentować interesy całego regionu... Huskowski jest członkiem rządu, liderem Platformy, legendą Solidarności... patrząc uczciwie na listę PO w okręgu - nie ma w zasadzie sensownej konkurencji. Chyba, że kryterium wyboru będzie miejsce urodzenia ;) jeśli tak, to oczywiście najlepszym kandydatem dla Jelenie będzie "mały facet z wielkiego plakatu" ;)
~Pi 13-10-2015 10:13
~Rozsądny - jak chcesz głosować na legendy to może na legendy Karkonoszy. Jakieś brednie piszesz. Dziadki z Solidarności na emeryturę. Zapomniałeś o wyniku Lewandowskiego w wyborach prezydenckich?
~ 13-10-2015 15:34
Huskowski nastepnym razem przyjedzie do Jeleniej Gory jak beda kolejne wybory ,jeleniogorzanie glosuja na jeleniogorzan kto chce na PIS lub PO ale glosujcie na swoich, Huskowskiemu zawsze blizszy bedzie Wroclaw.
~mieszkaniec JG 13-10-2015 16:47
Mam pytanie i to oficjalne a najlepiej do organów ścigania: Czy Papaj i Miedziński nie przekroczyli limitu kwoty wydatków na kampanię wyborczą jaki nakładają obowiązujące w tym względzie przepisy prawa. Każdy widzi !!! to nie możliwe, Papaj i Miedziński są wszędzie a limit to ok 45 tys, a zatem złamali przepisy czy nie ? się pytam
~Ludzie Protasa 13-10-2015 20:29
Miedziński i Papaj to ludzie Protasiewicza i tylko z łaski Protasiewicza kandydują. Uważam, że oni nigdy ale to nigdy nie będą zainteresowani pracą na rzecz naszej Kotliny. Oni będą słuchać wrocławskiej hałastry i pilnować interesów Wrocławia utuczonego zagrabionymi reszcie województwa pieniędzmi.
~krzyk 13-10-2015 21:03
Co oni biorą w tej platformie? ... a i dlaczego nie ma możliwości komentowania tych wypocin Papaja i Miedzińskiego?
~ 13-10-2015 23:40
Papaj taki sam jak Huskowski, wazelina wrocławska !!
~jw 14-10-2015 7:25
Głosujcie na PO-PSL to wam chociaż imigrantami zapełnią osrodki wczasowe w kotlinie jelenigórskiej ,będziecie mieli kogo uczyć jezdzić na nartach !!!ha!!ha!!!ha!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group