Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 3260
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Licytacja pucharu w Szklarskiej Porębie na WOŚP

Piątek, 4 stycznia 2013, 6:41
Aktualizacja: 6:42
Autor: Mea
Region: Licytacja pucharu w Szklarskiej Porębie na WOŚP
Fot. szklarskaporeba.pl
Kryształowy puchar wykonany w Hucie Szkła Kryształowego Julia – taki sam, jak te, które otrzymali zawodnicy podczas Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, zorganizowanym w Szklarskiej Porębie w 2012 r., można wylicytować na aukcji internetowej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Taki puchar za zajęcie I miejsca otrzymała Justyna Kowalczyk. Podobny powędrował również do Marit Bioergen – podkreśla Marta Lipnicka z Biura Promocji Miasta Szklarska Poręba.

Puchar został już raz wylicytowany, jednak nabywca stwierdził, że pomylił się, więc licytacja ruszyła ponownie. Cena wywoławcza to 50 zł. Licytacja trwa na stronie internetowej: http://aukcje.wosp.org.pl/puchar-swiata-fis-2012-szklarska-poreba-i705237.

Miasto Szklarska Poręba pośredniczyło również w innych licytacjach na rzecz WOŚP. – Udało się już sprzedać płytę dziennikarza muzycznego Marka Niedźwieckiego z autografem oraz jego książkę „Nie wierzę w życie pozaradiowe” również z autografem. Dużym zainteresowaniem podczas licytacji cieszył się pobyt na Polanie Jakuszyckiej z przejazdem ratrakiem po trasie Biegu Piastów i spotkaniem z organizatorami biegu – powiedziała Marta Lipnicka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group