Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5453
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Libacja na szczycie… grzybka

Poniedziałek, 8 września 2008, 16:36
Aktualizacja: 16:38
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Libacja na szczycie… grzybka
Fot. TEJO
Tragicznie mogła zakończyć się pijatyka, którą na tarasie wieży Krzywoustego zafundowała sobie czwórka jeleniogórzan. Podejrzane zachowanie rozkrzyczanej grupki przechodnie zgłosili straży miejskiej. Dwóch dorosłych mężczyzn i dwie nieletnie dziewczyny byli pijani w sztok. Trzeba było ich znosić z wieży.

Dziewczyny mają 15 i 17 lat. Mężczyźni skończyli 20. Ale wszyscy okazali się jednakowo bezmyślni. Upili się niemal do nieprzytomności na tarasie widokowym popularnego grzybka na Wzgórzu Krzywoustego.

- Wszyscy byli tak pijani, że nie byli w stanie samodzielnie iść – mówią strażnicy miejscy. Trzeba było ich znosić na ziemie. Jeden z nich nie zważając na naszą obecność w dalszym ciągu spokojnie popijał piwo. Poza tym zachowywał się agresywnie i opryskliwie. Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym został ukarany mandatem – dodają.

Strach pomyśleć co mogłoby się stać, gdyby któryś z uczestników libacji zaczął oglądać z góry widoki i wychylił się z wieży. Tragedii na szczęście zapobiegli przechodnie, którzy zawiadomili odpowiednie służby.

Cała czwórka trafiła najpierw w ręce straży miejskiej, a następnie policji, skąd nieletnie zostały zabrane przez rodziców. Jeden mężczyzna zygzakiem poszedł do domu sam, a drugi został w policyjnym pomieszczeniu zatrzymań do wytrzeźwienia.

A sam grzybek, zamiast być miejscem przyjaznym dla turystów, bywa mekką okolicznych pijaków i narkomanów, którzy odstraszają spacerowiczów i niszczą, co się da.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group