Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 6678
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Libacja na szczycie… grzybka

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 8 września 2008, 16:36
Aktualizacja: 16:38
Autor: Angela
Fot. TEJO
Tragicznie mogła zakończyć się pijatyka, którą na tarasie wieży Krzywoustego zafundowała sobie czwórka jeleniogórzan. Podejrzane zachowanie rozkrzyczanej grupki przechodnie zgłosili straży miejskiej. Dwóch dorosłych mężczyzn i dwie nieletnie dziewczyny byli pijani w sztok. Trzeba było ich znosić z wieży.

Dziewczyny mają 15 i 17 lat. Mężczyźni skończyli 20. Ale wszyscy okazali się jednakowo bezmyślni. Upili się niemal do nieprzytomności na tarasie widokowym popularnego grzybka na Wzgórzu Krzywoustego.

- Wszyscy byli tak pijani, że nie byli w stanie samodzielnie iść – mówią strażnicy miejscy. Trzeba było ich znosić na ziemie. Jeden z nich nie zważając na naszą obecność w dalszym ciągu spokojnie popijał piwo. Poza tym zachowywał się agresywnie i opryskliwie. Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym został ukarany mandatem – dodają.

Strach pomyśleć co mogłoby się stać, gdyby któryś z uczestników libacji zaczął oglądać z góry widoki i wychylił się z wieży. Tragedii na szczęście zapobiegli przechodnie, którzy zawiadomili odpowiednie służby.

Cała czwórka trafiła najpierw w ręce straży miejskiej, a następnie policji, skąd nieletnie zostały zabrane przez rodziców. Jeden mężczyzna zygzakiem poszedł do domu sam, a drugi został w policyjnym pomieszczeniu zatrzymań do wytrzeźwienia.

A sam grzybek, zamiast być miejscem przyjaznym dla turystów, bywa mekką okolicznych pijaków i narkomanów, którzy odstraszają spacerowiczów i niszczą, co się da.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group