Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7098
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Leniwiec na Przystanku Woodstock

Środa, 31 lipca 2013, 13:23
Aktualizacja: 15:32
Autor: karkonoszeplay
Jelenia Góra: Leniwiec na Przystanku Woodstock
karkonoszeplay
Fot. karkonoszeplay
Trwa znakomita passa jeleniogórskiej grupy Leniwiec. W maju ukazała się nakładem Mystic Production płyta "Rozpaczliwie wolny. Piosenki Edwarda Stachury". Branża muzyczna doceniła ten krążek – liczne recenzje były bardzo pozytywne czy wręcz entuzjastyczne. Przed niespełna dwoma tygodniami Leniwiec wystąpił na legendarnym festiwalu w Jarocinie.

Już jutro (czwartek) muzycy zagrają na równie legendarnej, choć otoczonej kultem w całkiem innych kręgach, Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie. Popularna Giełda nie gościła dotychczas zespołów grających ostrych, gitarowych dźwięków. Warto przekonać się osobiście jak słuchacze przyjmą poezję Edwarda Stachury w interpretacji Leniwca. Początek koncertu już o godzinie 17.00 zaś Leniwiec pojawi się na scenie około 21.00. Wstęp na Giełdę Piosenki jest wolny.

Dzień później grupa wystąpi na Przystanku Woodstock. To będzie już trzeci koncert Leniwca na tym największym festiwalu muzycznym w Europie. Trzymamy kciuki i życzymy Leniwcowi dalszych sukcesów.

Teledyski promujące ostatni album Leniwca

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group