Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 15825
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Lekkoatletyczne mistrzostwa regionu

Środa, 20 czerwca 2007, 0:00
Autor: KED
Zawodnicy MKL „12” Jelenia Góra z dobrej strony zaprezentowali się w rozegranych na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce.

Podopieczny trenera Marka Przeorskiego Maciej Popławski zdobył srebrny medal w skoku wzwyż z dobrym rezultatem 170cm. Wychowanek trenera Łukasza Cudyka Kajetan Kąs w biegu na dystansie 1000 m był trzeci uzyskując czas 2:55,42 min. Ponadto bardzo dobrze zaprezentowali się specjaliści od biegów płotkarskich i sprinterskich. Tomasz Topczewski (110 m ppł.) oraz Karolina Włodarczyk (100 m) zajęli szóste miejsca, natomiast Joanna Husak (100 m ppł.) była siódma.

Równolegle rywalizowali także juniorzy młodsi. Spośród nich Paweł Pis zwyciężył w biegu na 110 m ppł - 15,51 s., zaś Piotr Żarczyński na 1500 m był czwarty 4:11,09 min (rekord MKL "12").

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
221
Pozytywnie
37%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
36%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
W ciele człowieka bije drugie serce...
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kilometry
100 zł mandatu za złe użycie świateł przeciwmgielnych
 
Aktualności
Marcin Kaźmieruk osobowością roku
 
Aktualności
Noworocznie w Mercure
 
Karkonosze
Chmury płyną a góry stoją
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group