Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4431
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – wyniki konkurencji rzutowych

Środa, 29 kwietnia 2015, 21:11
Aktualizacja: 21:16
Autor: MDvR
Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki konkurencji rzutowych Lekkoatletycznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Szkoły Podstawowe

Pchnięcie kulą dziewcząt:
1. Maja Kanicka SP 11 9,40
2. Anna Wałęska SP 11 7,65
3. Gabriela Sowa SP 8 6,85
4. Wiktoria Płóciennik SP 2 6,46
5. Paula Jońska SP 6 6,33
6. Wiktoria Kuźmińska SP 2 6,18
7. Anna Szymańska SP 6 5,60 (drugi wynik 5,38)
8. Iza Taczkowska SP 3 5,60 (drugi wynik 5,06)
9. Roksana Szyda SP 3 5,57
10. Martyna Jurato SP 8 5,30
Poza konkurencją:
Natalia Bartkowiak SP 3 5,50

Pchnięcie kulą chłopców:
1. Dawid Łapiński SP 8 8,25
2. Mikołaj Ogórek SP 3 7,49
3. Kacper Lewicki SP 3 7,30
4. Śliwka Kacper SP 8 7,28
5. Michał Pirus SP 11 7,09
6. Krystian Verstaliuk SP 2 6,40
7. Jakub Wyszywacz SP 2 6,06
Poza konkurencją:
Paweł Niedźwiecki SP 8 5,60

Awans do następnego szczebla rozgrywek:
Awans do finału strefy w Zgorzelcu (25.05.2015) wywalczyła pierwsza czwórka zawodników z każdej konkurencji.

Szkoły Gimnazjalne:

Pchnięcie kulą dziewcząt:
1. Natalia Wrońska Gimnazjum nr 4 8,18
2. Lidia Dębska Gimnazjum Katolickie 7,98
3. Lidia Hamkało Gimnazjum nr 1 7,80
4. Marta Kostoń Gimnazjum ZSO nr 1 7,30
5. Emilia Szmeterowicz Gimnazjum ZSO nr 1 7,10
6. Martyna Filipowicz Gimnazjum nr 1 6,93
7. Katarzyna Kozak Gimnazjum nr 4 6,20
8. Aleksandra Hamera Gimnazjum Katolickie 5,53

Pchnięcie kulą chłopców:
1. Patryk Jeżak Gimnazjum nr 3 11,90
2. Dominik Sztajerkowski Gimnazjum nr 3 11,20
3. Dawid Zachwiej Gimnazjum nr 1 10,62
4. Cezary Benesz Gimnazjum Katolickie 10,52
5. Jan Czarnecki Gimnazjum nr 1 10,33
6. Sebastian Pater Gimnazjum nr 4 9,67
7. Dawid Pankiewicz Gimnazjum Katolickie 9,60
8. Filip Traciak Gimnazjum nr 4 9,40
9. Jakub Dyła Gimnazjum ZSO nr 1 7,55
10. Mateusz Kostrzewski Gimnazjum ZSO nr 1 7,53
11. Adrian Janulewicz Gimnazjum nr 3 6,67
12. Szymon Dworzycki Gimnazjum Katolickie 6,01
Poza konkurencją:
Cyprian Soroczuk Gimnazjum nr 1 8,35

Rzut oszczepem chłopców:
1. Paweł Sędzimir Gimnazjum nr 4 34,30
2. Mateusz Szczepański Gimnazjum nr 1 32,10
3. Dawid Sieradzki Gimnazjum nr 3 30,71
4. Arkadiusz Wroński Gimnazjum nr 3 21,47
5. Wiktor Piotrowski Gimnazjum ZSO nr 1 20,75
6. Szymon Kotus Gimnazjum Katolickie 18,33
7. Oliver Owsiański Gimnazjum nr 1 17,31
8. Mateusz Staniszewski Gimnazjum nr 4 16,40
9. Mateusz Rudy Gimnazjum nr 1 brak zaliczonej odległości
Poza konkurencją:
Konrad Mielniczuk Gimnazjum nr 3 31,10
Cezary Benesz Gimnazjum Katolickie 23,17

Rzut oszczepem dziewcząt:
1. Wiktoria Gil Gimnazjum Katolickie 16,50
2. Kamila Lewińska Gimnazjum nr 1 15,39
3. Celina Kwietoń Gimnazjum ZSO nr 1 15,05
4. Natalia Marmola Gimnazjum nr 3 13,90
5. Sandra Urbańska Gimnazjum nr 3 13,04
6. Weronika Topolewska Gimnazjum Katolickie 12,60
7. Gabriela Jaryczewska Gimnazjum ZSO nr 1 11,58
8. Julia Polowczyk Gimnazjum nr 1 brak zaliczonej odległości

Rzut dyskiem chłopców:
1. Adam Balcerzak Gimnazjum nr 1 28,11
2. Jakub Stompór Gimnazjum nr 3 23,26
3. Konrad Mielniczuk Gimnazjum nr 3 22,16
4. Jakub Gorzycki Gimnazjum nr 4 20,99
5. Michał Łoin Gimnazjum Katolickie 16,10
Poza konkurencją:
Dawid Zachwiej Gimnazjum nr 1 29,31
Cezary Benesz Gimnazjum Katolickie 24,50

Rzut dyskiem dziewcząt:
1. Malwina Gorgol Gimnazjum nr 1 18,85
2. Agnieszka Damasiewicz Gimnazjum nr 4 17,32
3. Oliwia Bogacz Gimnazjum nr 4 17,26
4. Sandra Korwin Piotrowska Gimnazjum nr 1 16,90
5. Karolina Szewczyk Gimnazjum Katolickie 15,96
6. Aleksandra Prus Gimnazjum Katolickie 15,72

Awans do następnego szczebla rozgrywek:
Awans do finału strefy w Zgorzelcu (21.05.2015) wywalczyła pierwsza czwórka zawodników z każdej konkurencji.

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Pchnięcie kulą dziewcząt:
1. Patrycja Sobiesińska ZSOiT 9,60
2. Angelika Krajewska ZSP-UiBS 7,40
3. Kinga Brzezik ZSO nr 2 7,38
4. Sylwia Jerysz ZST Mechanik 7,17
5. Marzena Wojtczak ZSLiZ nr 2 7,00
6. Natalia Szwarabowicz ZSO nr 2 6,42
7. Paulina Tarazewicz ZST Mechanik 6,00

Pchnięcie kulą chłopców:
1. Mateusz Szozda ZSE 13,94
2. Wojciech Wójcik ZSLiZ nr 2 11,60
3. Paweł Szymański ZSE 10,60
4. Grzegorz Rakowski ZSO nr 2 10,25
5. Krystian Tugi ZSP-UiBS 9,90
6. Arkadiusz Dziduszko ZST Mechanik 9,70
7. Jakub Jaworski ZSOiT 9,50
8. Krystian Krajewski ZSO nr 2 9,40
9. Dawid Serafinowicz ZSOiT 9,18
10. Bartłomiej Nowacki ZST Mechanik 9,00
11. Michał Rochnowski ZSLiZ nr 2 8,70

Rzut oszczepem chłopców:
1. Bartłomiej Skrabek ZST Mechanik 42,43
2. Michał Gardy ZSOiT 37,62
3. Oskar Wasilewski ZST Mechanik 36,23
4. Jacek Gadzina ZSP-UiBS 31,50
5. Jakub Wojciechowicz ZSO nr 2 30,21
6. Andrzej Dobosz ZSP-UiBS 28,72
7. Michał Psuty ZSE 26,12
8. Wiktor Suder ZSO nr 2 21,03
9. Mateusz Reiss ZSE brak zaliczonej odległości

Rzut oszczepem dziewcząt:
1. Kamila Brommer ZSP-UiBS 31,72
2. Barbara Barczyńska ZSOiT 25,33
3. Katarzyna Snopek ZSO nr 2 19,70
4. Aleksandra Kotomaj ZST Mechanik 16,84
5. Alicja Kołtun ZSLiZ nr 2 14,72
6. Katarzyna Kmiecik ZSO nr 2 11,72
7. Agata Chojnowska ZSLiZ nr 2 brak zaliczonej odległości
Poza konkurencją:
Magda Wawrzyniak ZSO nr 2 11,63

Rzut dyskiem chłopców:
1. Dominik Woźniak ZST Mechanik 30,93
2. Krystian Wójcik ZSE 28,43
3. Krzysztof Czycz ZST Mechanik 26,37
4. Łukasz Adamski ZSLiZ nr 2 25,46
5. Paweł Olszewski ZSO nr 2 22,55
6. Kamil Kędzierski ZSP-UiBS 20,27
7. Robert Cichy ZSLiZ nr 2 19,38
8. Kamil Szaciłło - Kulikowski ZSP-UiBS 16,55
9. Askaniusz Karpowicz ZSE 15,33
10. Sebastian Wyka ZSOiT brak zaliczonej odległości
Poza konkurencją:
Mateusz Szozda ZSE 37,23

Rzut dyskiem dziewcząt:
1. Klaudia Drozdowska ZSO nr 2 16,38
2. Gabriela Bigos ZSLiZ nr 2 15,42
3. Kamila Kidawa ZSO nr 2 14,88
4. Marcelina Ścigawa ZSOiT 13,86
5. Irena Fierkowicz ZST Mechanik 12,96
6. Aleksandra Steć ZSLiZ nr 2 9,91
Poza konkurencją:
Julia Wojak ZSO nr 2 15,55

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group