Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6255
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Laury za piękne światło

Wtorek, 5 lutego 2008, 8:13
Aktualizacja: 8:13
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Laury za piękne światło
Fot. Jack
Warto było na święta zadbać o świetlną dekorację domu. Przekonają się tym zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez EnergięPro. Zwycięzca dostanie tysiąc złotych. Nie zabraknie też wyróżnień. Poznamy również Złotego Laureata.

Najpiękniej Oświetlona Posesja to akcja, która w Oddziale EnergiiPro w Jeleniej Górze odbyła się po raz czwarty. Z roku na rok przybywa zgłoszeń od mieszkańców naszego regionu, którzy chcą się pochwalić swoją świąteczną dekoracją.

– Napłynęło wiele prac, spośród których wybrano laureatów konkursu. W tym roku, oprócz najpiękniej oświetlonej posesji, wybierano również najpiękniej oświetlony balkon. W pierwszej kategorii zostały przyznane nagrody po 1000 zł za I, 600 za II i 300 za III miejsce, natomiast w kategorii Balkon odpowiednio: 600 zł, 400 zł i 200 zł – poinformowała Ewa Styczyńska z EnergiiPro.

Oceniano walory estetyczne iluminacji, sposób jej zaprezentowania, dostosowanie projektu oświetlenia do charakteru otoczenia, oryginalność dekoracji, pomysłowe rozwiązania techniczne i pracochłonność wykonania.
Oprócz głównych nagród pieniężnych komisja przyznała również wyróżnienia dla prac oryginalnych, rzucających się w oczy czy zabawnych.

W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł Złotego Laureata. Nagroda ta przeznaczona jest dla jednej z osób, które w tym roku przysłały zgłoszenie, a były laureatem jednego z poprzednich konkursów.
Poza nagrodami laureaci konkursu otrzymają ozdobną tablicę z napisem „Najpiękniej Oświetlona posesja” do umieszczenia na zewnątrz budynku lub na balkonie.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w siedzibie EnergiiPro 15 lutego. Wtedy też poznamy nazwiska laureatów.
(RED)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group