Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 11 maja
Imieniny: Miry, Franciszka
Czytających: 20984
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Las w oczach dzieci

Środa, 25 marca 2009, 16:55
Aktualizacja: 16:57
Autor: Mar
Jelenia Góra: Las w oczach dzieci
Fot. Mar
Nagrody i dyplomy dla nagrodzonych i wyróżnionych dzieci trafiły dzisiaj do rąk uczestników dorocznego konkursu plastycznego „A w lesie też się toczy życie” . Nagrody ufundował Powiatowy Fundusz Ochrony Środowiska w ramach programu edukacji ekologicznej.

- W tym konkursie udział wzięło 126 dzieci z 13 jeleniogórskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz dzieci z zespołu szkół z Rudnej – mówiła dyrektorka MDK Danuta Sitek – dzieci z Rudnej dowiedziały się o konkursie z internetu, przysłały prace i jedna z nich została wyróżniona. Nagrodę wyślemy pocztą.

Nagrodzone dzieci z dumą pokazywały swoje prace, opowiadały co narysowały i dlaczego. – Na moim rysunku jest jeleń, dwie sarny, cztery dziki osiem zajęcy i dużo innych zwierząt – mówił wyróżniony uczeń podstawówki.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
402
Dobry pomysł
47%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
21%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Kraksa na Sudeckiej
 
Jelenia Góra - KARR
Kongres Gospodarczy w Trebnitz
 
Pogoda
W Jeleniej Górze już ponad "dycha" na plusie
 
Aktualności
Minerały błyszczą w Cieplicach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group