Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7833
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Lady Baba dla pań pod Szrenicą

Piątek, 12 października 2012, 11:44
Aktualizacja: 11:54
Autor: mea
Szklarska Poręba: Lady Baba dla pań pod Szrenicą
Fot. organizator
W sobotę, (13 października) o godz. 15.00 w Pubie Kredens przy ul. Jedności Narodowej 13 w Szklarskiej Porębie odbędzie się spotkanie dla kobiet Lady Baba, podczas którego można dowiedzieć się w jaki sposób zachować młodość, jak walczyć ze stresem i być szczęśliwą. Wstęp kosztuje 5 zł, w tym zagwarantowana jest kawa.

Będzie można dowiedzieć się jakie dobroczynne właściwości posiada kolagen i dlaczego nazywany jest białkiem młodości. O zaletach kolagenu naturalnego opowie doświadczona dietetyk Barbara Gorczyca – Nowaczek. Następnie Łukasz Małolepszy - terapeuta masażu i trener motywacyjny (NLP) powie, jak poradzić sobie ze stresem stosując masaż antystresowy oraz przybliży temat programowania neurolingwistycznego. NeuroLingwistyczne Programowanie najczęściej wykorzystuje się w szkoleniach jako jedną z metod służących m.in. rozwojowi samomotywacji, umiejętności uwodzenia, czy prowadzenia kampanii wyborczych.

- My natomiast dowiemy się, jak radzić sobie ze złymi emocjami i być szczęśliwą. Spotkanie odbędzie się przy Latte z Kawiarni Coffe Hause i w otoczeniu pięknych świecidełek sutasz od Gabrielle Art – informują organizatorzy. Spotkanie potrwa do godz. 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group