Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2986
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ładnie mieszkasz? Pokaż i wygraj!

Poniedziałek, 2 maja 2016, 8:39
Aktualizacja: 8:41
Autor: SM
Jelenia Góra: Ładnie mieszkasz? Pokaż i wygraj!
Fot. Organizator
Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Ładnie Mieszkać”. To konkurs na najestetyczniej utrzymaną posesję i jej otoczenie. Konkurs jest skierowany do mieszkańców Jeleniej Góry i potrwa do 21 maja.
W tym czasie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie oraz właściciele posesji i nieruchomości mogą przesyłać zgłoszenia na adres mailowy rzeczniksm@jeleniagora.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis nieruchomości wraz ze zdjęciami. W przypadku zgłaszania kandydatur przez osoby trzecie wymagana jest zgoda administratora (właściciela) nieruchomości. Inicjatorem konkursu jest Jeleniogórska Straż Miejska przy wsparciu Urzędu Miasta.

REGULAMIN KONKURSU "ŁADNIE MIESZKAĆ"
Organizator/Patronat: Prezydent Miasta Jeleniej Góry -Wydział Dialogu i Spraw Społecznych i Straż Miejska w Jeleniej Górze

Kapituła Konkursu:
Przedstawiciele: Wydziału Dialogu i Spraw Społecznych, Straży Miejskiej w Jeleniej Górze oraz Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Cel konkursu:
-Zmobilizowanie mieszkańców do porządkowania swoich posesji i ich otoczenia,
Adresat (odbiorca):
-Wspólnoty mieszkańców, spółdzielnie mieszkaniowe i właściciele posesji i nieruchomości,

Sposób wyłaniania kandydatur:
W okresie od 01.05.2016 do 21.05.2016 mieszkańcy oraz instytucje (np. Straż Miejska) mogą zgłaszać kandydatów wskazując ich lokalizację oraz nieruchomość (posesję). Strażnicy miejscy podczas prowadzonych kontroli porządkowych bedą wyłaniać kandydatów do udziału w konkursie. Warunkiem zgłoszenia jest uzyskanie zgody administratora nieruchomości.

Sposób oceny:
Nieruchomość jest fotografowana, natomiast dokumentacja fotograficzna zostaje przekazana do oceny kapituły.

Każdy z oceniających tj. członków kapituły, może przyznać od 0 do 5 pkt. Punkty wpisywane są w metryczce. Wygrywa nieruchomość z najwyższą ilością uzyskanych punktów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group