Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3029
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Kulinarni odkrywcy na start

Poniedziałek, 6 października 2014, 8:36
Aktualizacja: 8:39
Autor: Angela
Kraj: Kulinarni odkrywcy na start
Fot. Organizator
Osiem szkół z powiatu jeleniogórskiego zgłosiło się już do konkursu Tesco „Kulinarni odkrywcy” z Dolnego Śląska na start! Na pozostałe szkoły organizatorzy czekają do 10 listopada br. Na zwycięzców czeka 10 pracowni multimedialnych, wyposażenie szkolnej sali kinowej oraz cenne nagrody indywidualne.

Wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne, które chcą powalczyć o atrakcyjne nagrody i powtórzyć sukcesy placówek z ubiegłych lat, do 10 listopada mogą przesyłać prace konkursowe – maksymalnie dwuminutowe filmiki, w których pokażą, że gotowanie może być ciekawą i kreatywną zabawą.

Na stronie www.tescodlaszkol.pl nauczyciele i uczniowie znajdą mnóstwo praktycznych porad, jak zabrać się do przygotowania filmu konkursowego oraz do pracy z najmłodszymi w kuchni. Nauczyciele mają czas na przesłanie gotowych filmów przedstawiających efekty działań młodych Kulinarnych Odkrywców do 10 listopada.

W tym roku Tesco dla Szkół przewiduje atrakcje, nagrody i zabawę nie tylko dla szkół i uczniów. Dzięki misjom i wyzwaniom na stronie www.tescodlaszkol.pl pochwalić się swoją kulinarną wiedzą i zdobyć atrakcyjne nagrody może każdy. Na Kulinarnych Odkrywców w każdym wieku, zarówno pasjonatów gotowania, jak i tych, którzy lubią gry i wyzwania, czekają quizy, zadania a także misje edukacyjne o gotowaniu czy ekologii. Punkty, zdobywane za wykonanie każdego, najdrobniejszego zadania na stronie, można wymienić na wybrane nagrody spośród szerokiej puli sprzętów i gadżetów, od zestawów cukiernika i książek kucharskich, po ekspresy do kawy i tablety.

Do zabawy w tegorocznej edycji Tesco dla Szkół zarejestrowało się już ponad 600 placówek z całej Polski! Z województwa dolnośląskiego zgłosiło się do tej pory ponad 40 szkół, które już przygotowują prace konkursowe. Zeszłoroczna edycja zaangażowała ponad 670 dzieci z województwa dolnośląskiego, a zespoły z placówek w Złotoryi i Żarowie stanęły na podium, zdobywając dla szkół i uczniów cenne nagrody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group