Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 6768
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kuglarstwo, cyrk i teatr w ODK dla dzieci

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 16 marca 2017, 8:10
Aktualizacja: Piątek, 17 marca 2017, 7:29
Autor: Mikołaj Bachur
Fot. Mikołaj Bachur
Klaun Rufi Rafi uczy najmłodszych kuglarstwa, cyrku i teatru w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu. – Świetna zabawa i doświadczenia! – mówią uczestnicy warsztatów.

Wczoraj (15.03) w ODK odbyły się warsztaty ogólnorozwojowe z elementami cyrku. Te cykliczne zajęcia prowadzi Rafał Biesiada, znany jako klaun Rufi Rafi. W ramach projektu "Większy Kawałek Słońca" jest on proszony o prowadzenie warsztatów z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat.

– Na tych zajęciach przybliżam dzieciom świat kuglarstwa. Dzisiaj zajmujemy się rekwizytem o nazwie POI. To element zamocowany na łańcuchach czy sznurkach z obciążeniem w środku – wyjaśnia Rafał Biesiada.

Poprzez zabawę i interakcję grupową dzieci miały dużo ruchu, radości, uczyły się cyrkowych sztuczek.

Rafał Biesiada promuję ideę „Nowego Cyrku”. Z wykształcenia jest pedagogiem i animatorem kultury, absolwentem UW i UJ. Jest tatą dwóch chłopców. A cała masa doświadczeń, różne dziwne zbiegi okoliczności, lata treningów, prób i eksperymentów przyczyniły się do powstania postaci Rufi Rafiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 16-03-2017 8:51
Nauczcie tego gościa robić zdjęcia. Tragedia!
~muza82@ 16-03-2017 14:26
Zawsze się znajdzie ktoś, kto jest niezadowolony i musi wrzucić durny komentarz. Ważne że są fotki i jest działanie. Nikt nikogo nie prosi o ocene zdjęć!!! Wspaniale ,że jest ktoś taki jak RUFI RAFI. GRATULUJĘ pomysłowości.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group