Poniedziałek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 1901
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Kto wygra - cisza wyborcza

Sobota, 13 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 19 października 2007, 23:21
Autor: TEJO
Polska: Kto wygra - cisza wyborcza
Fot. Archiwum
Do niedzielnego wieczoru agitacja przed wyborami zabroniona.

Przedstawiamy Państwu listy kandydatów ubiegających się o miejsce w parlamencie. W przypadku Sejmu ograniczyliśmy się do wymienienia tych, którzy kandydują z terenu dawnego województwa jeleniogórskiego.

Nie zmieniły się siedziby lokali wyborczych, w których w niedzielę, 21 października, będzie można głosować.

Przypominamy o obowiązującej ciszy wyborczej.

<b> Kandydaci do Sejmu </b>

KW Polska Partia Pracy
1. Grzegorz Momot &#8211; Dziwiszów
2. Grażyna Reguła &#8211; Jelenia Góra
3. Anna Aleksandrów - Dziwiszów
4. Krystyna Pawluk - Dziwiszów
5. Teresa Fudali &#8211; Jelenia Góra
6. Bartosz Tułaczko &#8211; Dziwiszów
7. Maria Cymerman - Dziwiszów
8. Barbara Haładyn &#8211; Jelenia Góra
9. Bogusław Momot - Dziwiszów
10. Ewa Pawluk - Dziwiszów
12. Pawluk Zdzisław - Dziwiszów
13. Magdalena Szulc &#8211; Szklarska Poręba
15. Paweł Aleksandrów - Dziwiszów

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Adam Lipiński - Legnica
2. Elżbieta Witek - Jawor
3. Marzena Machałek &#8211; Kamienna Góra
4. Tadeusz Madziarczyk - Lubin
5. Piotr Cybulski - Lubin
...
12. Józef Zabrzański &#8211; Jelenia Góra
22. Kordian Kosowski - Kowary

KW Liga Polskich Rodzin
1. Piotr Ślusarczyk - Legnica
2. Jerzy Liber &#8211; Jelenia Góra
3. Krystyn Kostrowicki - Legnica
4. Stanisław Woźniak &#8211; Jelenia Góra
5. Kazimierz Oliwa - Jawor
...
11. Jarosław Tarnowski &#8211; Mysłakowice
13. Piotr Kaliński &#8211; Jelenia Góra
17. Maurycy Kisielnicki &#8211; Jelenia Góra

KW Platforma Obywatelska
1. Grzegorz Schetyna &#8211; Wrocław
2. Ewa Drozd - Głogów
3. Marcin Zawiła &#8211; Jelenia Góra
4. Norbert Wojnarowski - Lubin
5. Roman Brodniak - Zgorzelec
...
14. Grażyna Pawlukiewicz &#8211; Rehlis &#8211; Jelenia Góra
19. Marta Oreszczuk &#8211; Jelenia Góra
21. Rafał Mazur &#8211; Piechowice

KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
1. Zofia Rak &#8211; Gryfów Śląski
2. Leszek Grala &#8211; Pisarzowice
3. Anna Stańczak - Radwanice
4. Adam Grabowiecki - Legnica
5. Stanisław Tokarczuk &#8211; Lubin
6. Bogusław Kempiński &#8211; Jelenia Góra
...
7. Roman Kuty &#8211; Jelenia Góra
8. Wojciech Smoliński &#8211; Jelenia Góra
14. Witold Rudolf &#8211; Piechowice

KW Samoobrona RP
1. Czesław Litwin - Nielubia
2. Marianna Kowalska - Chocianowiec
3. Dariusz Sas - Bolesławiec
4. Czesław Wojtkun &#8211; Gryfów Śl.
5. Janusz Jędraszko &#8211; Jelenia Góra
...
16. Jolanta Wirbuł - Staniszów
17. Dagmara Matusiak &#8211; Piechowice
18. Adela Ladzińska &#8211; Jelenia Góra
19. Ryszard Nowak &#8211; Jelenia Góra

KKW Lewica i Demokraci
1. Jerzy Szmajdziński &#8211; Warszawa
2. Ryszard Zbrzyzny &#8211; Osiek
3. Wojciech Cichoń &#8211; Legnica
4. Elżbieta Zakrzewska &#8211; Kowary
5. Ireneusz Aniszkiewicz &#8211; Zgorzelec
6. Paweł Domagała &#8211; Jelenia Góra
...
14. Jacek Szyda &#8211; Jelenia Góra

<b> Kandydaci do Senatu </b>
Lech Idczak (PiS) &#8211; Legnica
Kazimierz Klimek (Samoobrona) &#8211; Jelenia Góra
Józef Kusiak (LiD) &#8211; Jelenia Góra
Tadeusz Lewandowski (PiS) &#8211; Jelenia Góra
Jerzy Łaskawiec (LiD) &#8211; Bogatynia
Tomasz Misiak (PO) &#8211; Wrocław
Zbigniew Rybka (LiD) &#8211; Jerzmanowa
Jacek Swakoń (PO) &#8211; Legnica
Rafał Ślusarz (PiS) &#8211; Gryfów Śląski
Zbigniew Woźny (LPR) &#8211; Legnica

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (100) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group