Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6324
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Kto się boi koronnego?

Piątek, 10 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 19 stycznia 2006, 11:12
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
ŚWIDNICA: Policjanci z komendy wojewódzkiej zatrzymali kolejnego członka zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się handlem i sprzedażą narkotyków oraz terroryzowała właścicieli lokali gastronomicznych w całym regionie wałbrzyskim.

Niektórym członkom gangu postawiono też zarzut handlu i posiadania broni.
21-letni mieszkaniec Świdnicy wpadł, tak jak kilku jego kolegów, dzięki świadkowi koronnemu, który pomaga rozbić tę
niebezpieczną grupę. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy mężczyzna jest w stanie swoimi zeznaniami pogrążyć jeszcze wiele osób, a wśród nich nawet funkcjonariuszy publicznych. Pewnie właśnie dlatego gangsterzy próbują skompromitować go w oczach prokuratury i policji.

Od kilku tygodni trwa akcja mająca na celu podważenie jego wiarygodności.
Do prokuratury zostało nawet złożone zawiadomienie, że popełnił on brutalne morderstwo w Belgii oraz podobne w Jugosławii.
– Otrzymaliśmy taką informację od anonimowej osoby lub osób – przyznaje Małgorzata Stanny z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. – Faktem jest, że zarówno nasza, jak i belgijska prokuratura prowadzi sprawę morderstwa, o którym mowa jest w tym anonimowym zgłoszeniu. Jednak na pewno nie jest w nią zamieszany świadek koronny. W sprawie grupy przestępczej zatrzymanych zostało już kilkadziesiąt osób. Ponad 30 jest tymczasowo aresztowanych. Wśród nich są m.in. właściciel kilku lokali w Świdnicy oraz Aleksander N., były wielokrotny mistrz Polski w boksie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group