Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Kto będzie dyrektorem Filharmonii Dolnośląskiej?

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Trwa procedura wyłonienia nowego dyrektora Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Urząd Marszałkowski ogłosił konkurs, w ramach którego przedwczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie komisji, mającej na celu weryfikację formalną zgłoszeń.

Jak się dowiedzieliśmy, wpłynęło 10 zgłoszeń. Kandydatami są: Szymon Makowski, Miłosz Kula, Dariusz Mikulski, Wojciech Semerau-Siemianowski, Joanna Horodko, Janusz Powolny, Marek Wroniszewski, Marcin Mirowski, Paweł Kotla, Marek Kudra.

Z naszych informacji wynika, że Wojciech Semerau-Siemianowski nie spełnił jednego z kryteriów formalnych i jego oferta została odrzucona. Z kolei Joanna Horodko zostanie wezwana do uzupełnienia dokumentów. Pozostali kandydaci zostali dopuszczeni do drugiego etapu. Na następnym posiedzeniu będzie „przesłuchanie” kandydatów.

Następne posiedzenie jest planowane na 18 sierpnia. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego planuje powołać nowego dyrektora od 1 września br.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka