Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

KS Wichoś zagra o złoto

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo dobrze spisały w sobotnie przedpołudnie młode koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra, które w półfinałowym meczu mistrzostw Dolnego Śląska U–13 pewnie pokonały MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław 50:33 i tym samym awansowały do wielkiego finału tej prestiżowej imprezy.

- W finale jeleniogórzanki zagrają z WKK Wrocław. Turniej z udziałem ośmiu najlepszych drużyn na Dolnym Śląsku dziewcząt i chłopców jest rozgrywany w nowoczesnej hali w Wałbrzychu. W meczu ze Ślęzą Wichośki od pierwszych sekund narzuciły wysokie tempo gry prowadząc już po pierwszej kwarcie 20:2 - relacjonuje trener Rafał Sroka. KS Wichoś Jelenia Góra - MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław 50:33 Punkty: Oliwia Rydlikowska 26, Klaudia Soćko 12, Jagoda Maląg 6, Maria Budzikowska 4, Magdalena Mamzer 2. Ponadto zagrały: Aleksandra Salabura, Natalia Wojtkowska, Natalia Piwko, Kinga Dzik, Katarzyna Davidson, Anna Davidson, Julia Walczak, Żaneta Grzegorz Początek meczu finałowego w niedzielę w hali AquaParku w Wałbrzychu o godzinie 11.30.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka