Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 5316
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 6 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:41
Autor: kmp

<b>Karpacz, skrzyżowanie ulic Konstytucji 3 Maja i Piastowska</b>
Kierujący samochodem marki Ford Transit 57-letni mieszkaniec Jeleniej Góry zatrzymał pojazd na skrzyżowaniu ulic, opuścił go nie zabezpieczając należycie. W wyniku tego samochód stoczył się i uderzył w przydrożny murek przy chodniku. 42-letnia pasażerka doznała urazu śledziony. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 119§1 kw w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 15 dni.

<b>Jelenia Góra, ul. Piłsudskiego</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za jazdę w stanie nietrzeźwości.

<b>Jelenia Góra, ul. Groszowa</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 18-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy za czyn z artykułu 207§1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 19 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości -0,6 promila.

<b>Staniszów</b>
Policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Peugeot 309 -34 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który w stanie nietrzeźwości -1,64 promila spowodował kolizję drogową uderzając w klomb z kwiatami

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group