Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8080
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: "Kronika Policyjna" Jelenia Góra

Czwartek, 16 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:43
Autor: kmp

<b>Podgórzyn, ul. Żołnierska</b>
Policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca Podgórzyna, który ukradł 4 kompletne koła samochodowe o wartości 400 zł na szkodę innego mieszkańca tej samej miejscowości. Funkcjonariusze w całości odzyskali skradzione mienie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Noskowskiego</b>
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych ustalili, że Cezary F. lat 17 mieszkaniec Jeleniej Góry w jednym ze sklepów ukradł spod lady telefon komórkowy o wartości 270 zł na szkodę jeleniogórzanki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Plac Ratuszowy</b>
Nieznany świadek kradzieży zatrzymał 21-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który wspólnie z innym mężczyzną wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonego mieszkańców Katowic ukradł im saszetki z zawartością pieniędzy i dokumentów. Zatrzymanego sprawcę kradzieży przewieziono do Szpitala w Jeleniej Górze z obrażeniami głowy, które posiadał w chwili czynu. Obecnie jest dozorowany przez Policję. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, iż 53-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica wyłudził materiały budowlane, za które do tej pory nie zapłacił. Straty pokrzywdzonego podmiotu wynoszą około 260 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 61-letni mieszkaniec Dzierżoniowa wyłudził materiały budowlane, za które do dzisiaj nie zapłacił. Pokrzywdzony podmiot poniósł straty w wysokości 728, 43 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali Adama D. lat 37 mieszkańca Jeleniej Góry, który produkował polską heroinę, którą następnie sprzedawał innym osobom. Policjanci ustalili, że Adam D. w okresie od stycznia do chwili obecnej sprzedał 45 porcji polskiej heroiny o wartości 450 zł. Ponadto dokonał on rozboju na 36-letniej kobiecie i 49-letnim mężczyźnie, którym ukradł pieniądze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec Wojciecha N. lat 40 mieszkańca Mysłakowic, podejrzanego o to, że w dniu 13 bm uszkodził lakier w samochodzie marki Renault Laguna należącym do policjanta z KP w Kowarach, a także o to, że w dniu 12 bm usiłował naruszyć nietykalność cielesną tego funkcjonariusza w związku z pełnieniem przez wymienionego czynności służbowych.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Funkcjonariusze z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 18-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 45-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze za jazdę w stanie nietrzeźwości.

<b>Jelenia Góra, ul. Sobieskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Jeleniej Górze w wyniku kontroli pojazdu marki Audi 80, w którym jechało trzech mieszkańców Gryfowa Śląskiego zabezpieczyli amfetaminę w ilości 14 działek. Mężczyźni zatrzymani w PDOZ KMP w Jeleniej Górze do dalszych czynności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Sobieskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 37 zam. w Jeleniej Górze, który jechał w stanie nietrzeźwości (2,02 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Bankowa</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 29 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości (2,60 promila).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group