Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7369
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 14 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 12:48
Autor: kmp

  <b>Podgórzyn ul. Dąbrowskiego</b>

Nieznany sprawca poprzez wrzucenie przez otwór wentylacyjny zapalonego pojemnika z substancją łatwopalną spowodował pożar wolnostojącego budynku sklepowego. Ogień zniszczył część ścian, stropu, drzwi i podłóg, a ponadto okopcony został w całości towar w postaci artykułów spożywczych oraz będący w wyposażeniu sklepu sprzęt AGD. Suma strat wynosi nie mniej niż 95 tys. zł na szkodę mieszkańca Podgórzyna. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

  <b>Jelenia Góra, ul. Podgórzyńska</b>

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 16-letniego jeleniogórzanina, który w dniu 11 bm ukradł telefon komórkowy o wartości 350 zł na szkodę mieszkańca Jeleniej Góry. Po wykonaniu czynności nieletniego przekazano wychowawcy jednego z domów dziecka. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

  <b>Jelenia Góra, ul. Piotra Skargi</b>

Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 17-latniego mieszkańca Jeleniej Góry oraz dwóch 16-letnich mieszkańców Dziwiszowa, którzy ukradli telefon komórkowy o wartości 1340 zł na szkodę jeleniogórzanina. Skradziony telefon odzyskano. Nieletnich po wykonaniu czynności przekazano rodzicom. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

  <b>Jelenia Góra, ul. Ujejskiego</b>

Funkcjonariusze Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 48 i 55 lat, którzy wyłamali drzwi wejściowe do jednego z mieszkań i chcieli ukraść monety kolekcjonerskie, papierosy i leki na szkodę mieszkanki Jeleniej Góry. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

  <b>Jelenia Góra</b>

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 40-letniego mieszkańca Janowic Wielkich podejrzanego o to, że w dniu 11 bm w Jeleniej Górze kierował samochodem marki Volkswagen w stanie nietrzeźwości.

  <b>Jelenia Góra</b>

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 24-letniego mieszkańca Ziębic podejrzanego o to, że w dniu 11 bm w Szklarskiej Porębie usiłował włamać się do samochodu marki Citroen.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group