Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 4037
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Królewskie auta w Zachełmiu

Sobota, 18 września 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:08
Autor: Gabi
REGION: Królewskie auta w Zachełmiu
Fot. Gabi
Rolls–Royce & Bentley Club Poland zorganizowało Zlot "Zakończenie Sezonu 2010" w Rezydencji Lawendowe Wzgórze w Zachełmiu. Wszyscy miłośnicy samochodów z duszą i klasą mogli wczoraj obejrzeć te niesamowite cuda techniki. Dziś pojazdy goszczą w Sobieszowie.

W zlocie zapowiedziało udział 12 samochodów. Uroczyste zakończenie sezonu ma na celu integrację właścicieli Rolls-Royców i dobrą zabawę. Na różnych zlotach zabytkowych samochodów można zauważyć od 20 do 30 aut tej marki.

Posiadaczy angielskich aut w Polsce jest dużo więcej, ale służą one jako samochody do ślubów lub innych uroczystości. Do Rezydencji Lawendowe Wzgórze przyjechali amatorzy starych aut z Piaseczna, Torunia, Wrocławia, Warszawy i Poznania. Zaplanowano otwarcie przyszłego sezonu w Poznaniu.

Rolls-Royce ma duży apetyt: zużywa średnio 20 litrów paliwa na sto kilometrów. Jest to jednak nic w porównaniu z satysfakcją jeżdżenia takim pięknym samochodem. Entuzjaści klasycznej motoryzacji będą mogli z bliska przyjrzeć się tym niesamowitym samochodom jeszcze dzisiaj w Willi Róża Wiatrów w Sobieszowie w godzinach 13:00-14:00. Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
503
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group