Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 11004
Zalogowanych: 104
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Królewna z drewna” w niedzielę w ZTA

Piątek, 29 marca 2019, 7:17
Aktualizacja: Sobota, 30 marca 2019, 6:16
Autor: ZTA/jel
Jelenia Góra: „Królewna z drewna” w niedzielę w ZTA
Fot. ZTA
Przypominamy, że w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze–Cieplicach odbędzie się 31 marca (godz. 16.00) kolejna premiera. Poza walorami muzycznymi i plastycznymi – głównie pięknymi, animowanymi lalkami – „Królewna z drewna” jest jednocześnie doskonałą propozycją edukacyjną dla dzieci, uczącą gatunków drzew oraz w atrakcyjnej formie zachęcającą do obcowania z przyrodą.

„Królewna z drewna” Waldemara Wolańskiego to piękna baśń adresowana przede wszystkim do małych dzieci, ale będąca również atrakcyjna propozycja dla dzieci starszych i młodzieży.
Opowieść w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji ma to wszystko, co powinna mieć baśń: magię, czary, walkę dobra ze złem. Ekscytujące przygody i nienachalną naukę o lesie, drzewach, ale także o przyjaźni i poświęceniu.

Mała, psotna sosenka, córka królewskiej pary, wyrusza w głąb ciemnego lasu. aby uratować swoich rodziców i wszystkie drzewa przed straszliwym niebezpieczeństwem. Przeżywa wiele przygód, poznaje przyjaźń, miłość i ze zdumieniem odkrywa, czym jest prawdziwe szczęście. Czy jej wyprawa zakończy się sukcesem?

Autor: Waldemar Wolański
Reżyseria: Waldemar Wolański
Scenografia: Katarzyna Rynkiewicz
Choreografia: Joanna Wolańska
Muzyka: Tomasz Walczak
Przygotowanie wokalne: Jacek Szreniawa

Występują: Diana Jonkisz, Lidia Lisowicz, Zuzanna Łuczak, Sylwester Kuper, Jacek Maksimowicz, Sławomir Mozolewski

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
68
Tak
26%
Nie, tak jak jest jest dobrze
61%
Nie mam zdania
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Uwaga przy skręcie z Wolności w Nadbrzeżną!
 
Ciekawe miejsca
Miejsce schadzek na skraju miasta – Wzgórze Radziwiłłówny w Kowarach
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Grupa Teatralna Poznań
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Blackout Paradox
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group