Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3950
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Krajobrazy pełne pustyni

Sobota, 9 września 2006, 0:00
Autor: rylit
Jelenia Góra: Krajobrazy pełne pustyni
Fot. rylit
Pustynia dla nas to żółty piasek, jak na plaży tylko bardzo wielkiej. Jak błędne jest to rozumowanie i jak różne są pustynie, możemy się przekonać oglądając wystawę fotografii Michała Sikorskiego w Muzeum Przyrodniczym.

Michał Sikorski, fotograf oraz podróżnik, gości u nas ze swoimi pracami nie pierwszy raz. Urodzony w Polsce, mieszkający w Szwecji, podróżujący z aparatem po wszystkich prawie zakątkach pustynnych świata od dwudziestu lat, wystawił w sali Muzeum Przyrodniczego w Jeleniej Górze Cieplicach swoje fotografie pustyń.

Wernisaż tej wystawy odbył się w piątek 8 września.Z uwagi na ograniczoną powierzchnię wystawienniczą w ramach zawisła nikła część prac autora. Przybyli goście zostali zaproszeni na dalszą część wernisażu połączonego z prelekcją multimedialną.

W sali wystawowej można było zobaczyć oczami autora piękno krajobrazu pustynnego. W sali prelekcyjnej, przy tradycyjnym poczęstunku, obecni poznali historię powstawania tych zdjęć, dowiedzieli się więcej o zakątkach odwiedzanych przez Michała Sikorskiego. Zadawali pytania związane z tematem wystawy.

Zainteresowani tematem goście nawet nie spostrzegli jak minęły dwie godziny. Tych, którzy nie byli na otwarciu, zapraszamy do odwiedzenia wystawy. Wystawa trwa do 14 listopada.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group