Sobota, 27 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Kradł torebki i włamywał się – został zatrzymany

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na koncie szereg przestępstw przeciwko mieniu. Działał od maja do czerwca br. w Jeleniej Górze. Jego łupem padło mienie wartości blisko 15 tysięcy złotych. Przestępstw tych dopuścił się w warunkach tzw. „recydywy” oraz przebywając na warunkowym zwolnieniu do 2016 roku.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latek ma na koncie co najmniej osiem przestępstw. Podejrzany okradł cztery starsze kobiety. Pokrzywdzone straciły torebki na, tzw. „wyrwę”. Ponadto mężczyzna włamał się i okradł piwnicę oraz trzy mieszkania. Zabrał tablety, aparaty fotograficzne, modem, nawigacje samochodową, telefony komórkowe, elektronarzędzia i inne przedmioty, które przedstawiały dla niego jakąś wartość – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Część skradzionego mienia funkcjonariusze odnaleźli. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Niewykluczone, że ma on na koncie więcej podobnych czynów. Za kradzieże i włamania grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka