Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9832
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kradł listy, strzelał do ludzi

Czwartek, 27 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Karty bankomatowe z numerami PIN, listy, pisma oraz inna korespondencja, zamiast do adresatów, trafiała w ręce złodzieja. W wielorodzinnym budynku regularnie, od stycznia, plądrował skrzynki na listy.

Lokatorzy przez dłuższy czas byli przekonani, że odpowiedzialność za brak korespondencji ponosi poczta. Okazało się, że to ich 18-letni sąsiad wpadł na pomysł, aby dobierać się do cudzych przesyłek.

– Mieszkańcy byli zmuszeni do kilkukrotnego wyrabiania nowych kart bankomatowych – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Tymczasem kradł je 18-latek. Ustalono, że jedną z kart sfałszował i wpisał na niej swoje nazwisko. Policja sprawdza, czy używał jej podczas zakupów.

Młody człowiek wpadł w ręce stróżów prawa. W dodatku w środę upił się i z pistoletu na plastikowe kulki strzelał do przypadkowych przychodniów. Nikogo nie ranił.

Osadzono go w policyjnej izbie zatrzymań. Policjanci ustalają pokrzywdzonych przez „pomysłowego” jeleniogórzanina. Za swoje czyny może spędzić nawet pięć lat w więzieniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
730
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group