Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6223
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kradł, co w ręce wpadło i „wpadł”

Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 8:04
Aktualizacja: 10:35
Autor: 112
Region: Kradł, co w ręce wpadło i „wpadł”
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 21–letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzieże i próbę kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna w grudniu ubiegłego roku, w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze, wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł skaner do sprawdzania cen. Jego wartość została oszacowana na 6000 zł. Złodziej próbował go sprzedać, ale w związku z tym, że nie znalazł nabywcy, wyrzucił go.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci w oparciu o monitoring oraz zebrane w tej sprawie informacje ustalili , a następnie zatrzymali go, jako podejrzewanego o ten czyn.

- 21-latek poszukiwany był nadto przez policjantów z Karpacza do prowadzonej przez nich sprawy. Mężczyzna bowiem podejrzany był o kradzież kół z dwóch samochodów, próbę kradzieży z włamaniem do zbiornika z paliwem. Tych przestępstw dopuścił się 11 grudnia ubiegłego roku – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Nie jest wykluczone, że ma on na koncie inne przestępstwa. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group