Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 16796
Zalogowanych: 83
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Superliga: KPR powalczył, ale znów poległ

Poniedziałek, 26 października 2015, 16:17
Aktualizacja: 16:25
Autor: MDvR
Superliga: KPR powalczył, ale znów poległ
Fot. archiwum
Kibice śledzący zmagania Vistalu Gdynia z KP–em Jelenia Góra byli niespodziewanie świadkami sporej dawki emocji. Wicemistrzynie Polski w piłce ręcznej kobiet, co prawda dopisały do swojego dorobku dwa punkty, ale starcie z jeleniogórskim outsiderem nie należało do tych z gatunku łatwych.

Mimo sporego dystansu, jaki dzieli obie ekipy w tabeli, podopieczne Alicji Łukasik były w stanie napsuć sporo krwi faworyzowanym gospodyniom. Do przerwy rywalki prowadziły 15:11, a w 38. minucie odskoczyły na 20:13. Zawodniczki ze stolicy Karkonoszy zdołały jednak powalczyć i zbliżyły się na dystans trzech trafień. Na tablicy wyników było 26:23 dla Vistalu, który jednak w końcowych minutach kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie zwyciężając ostatecznie 29:25.

Vistal Gdynia - KPR Jelenia Góra 29:25 (15:11)

KPR: Pękalska, Hoffman - Mączka (8), Jasińska (6), Uzar (4), Nowicka (3), Michalak (3), Grobelska (1), Demiańczuk, Bilenia, Fijałkowska, Kanicka, Bielecka

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
190
Zofia
30%
Rozalia
13%
Julia
42%
Mia
15%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nauka potwierdza. Mężczyźni chorują bardziej
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Kultura
Kryminał Sławomira Gortycha na jeleniogórskiej scenie
 
112
Jasnowidz pomógł odnaleźć telefon zamordowanego dziecka!
 
Pogoda
Od niedzieli napływ powietrza arktycznego
 
Aktualności
O Romach w Senacie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group