Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7151
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kowarska Piątka na szóstkę

Środa, 25 kwietnia 2018, 10:36
Aktualizacja: Środa, 30 maja 2018, 11:44
Autor: WAC
Kowary: Kowarska Piątka na szóstkę
Fot. Użyczone
Ponad 200 osób stanęło na starcie imprezy biegowo – rekreacyjnej 1 Wiosenna Kowarska „Piątka”. W minioną sobotę (21.04) w imprezie biegowej wzięło udział 216 osób.

Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych: malucha (20 uczestników), żaka (73 uczestników), kadeta (83 uczestników) oraz w biegu głównym na dystansie 5 kilometrów: 1 Wiosenna Kowarska „Piątka” (40 uczestników)

Biegi dziecięce rozgrywane były bez rywalizacji o miejsca liczył się udział i dobra zabawa, każdy z uczestników biegu otrzymał medal pamiątkowy oraz posiłek regeneracyjny. Natomiast w biegu głównym była rywalizacja o miejsca w kategorii OPEN zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Bieg organizowany był pod hasłem: WIOSENNY BIEG BEZ GRANIC, dlatego wśród uczestników nie zabrakło naszych sąsiadów z Czech z miasta partnerskiego Vrchlabi.

Organizatorami i pomysłodawcami biegu byli członkowie Stowarzyszenia Miłośników Sportu Kowary.
Środki przeznaczone na organizację biegu pochodziły z Gminy Miejskiej Kowary oraz środków z Unii Europejskiej.

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji: Gminie Miejskiej Kowary, Szkołom Podstawowym nr3 i nr 1 w Kowarach, Stowarzyszeniu „Przyjazna Trójka”, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group