Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Koszykarki wróciły z Poznania z tarczą [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemo 1 min czytania

Fatalne warunki drogowe od Leszna do Poznania spowodowały, że zespół MKS–u MOS Karkonoszy dojechał na salę o 17:05. Dzięki przychylności sędziów i gospodarzy przeprowadzono rozgrzewkę i mecz rozpoczął się o godzinie 17:30.

- Początek meczu ułożył się bardzo dobrze dla nas i po dobrej grze zespołowej prowadziliśmy 14:2, w końcówce daliśmy jeszcze rzucić zespołowi z Poznania za 3 pkt. i pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 18:8 dla Karkonoszy - relacjonuje trener Jerzy Gadzimski. Druga kwarta to walka o każdy punkt, Poznań kolejny raz krył bardzo agresywnie na całym boisku, dzięki temu zmniejszył przewagę Karkonoszy na koniec kwarty do 8 punktów. Początek trzeciej kwarty dla nas i wynik 41:29, potem do głosu doszły zawodniczki MUKS Poznań i w 9. minucie pojawił się wynik 45:41, a kwarta zakończyła się 50:42, więc sprawa wygranej była dalej otwarta. Ostatnia odsłona to kontrola naszego zespołu, dobra gra w obronie i z tego udane kontry. Nasze zawodniczki zahamowały agresywną obronę Poznania, a gra z wysokimi pod ich koszem przyniosła zwycięstwo Karkonoszy na bardzo trudnym terenie - powiedział szkoleniowiec jeleniogórskich koszykarek. - Brawo! Cały zespól, mimo słabszej rozgrzewki (bardzo krótkiej) pozbierał się i wygrał w ciągu 3 dni dwa bardzo ważne mecze - dodał Jerzy Gadzimski Karkonosze wygrały w Poznaniu 70:59.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka