Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9870
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Konkurs na laurkę dla babci i dziadka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021, 11:03
Autor: WAC
Powiat: Konkurs na laurkę dla babci i dziadka
Fot. Starostwo Powiatowe
Już 21 i 22 stycznia będziemy świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka. W związku z tym starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski ogłosił konkurs plastyczny pn.: „Moja kochana Babciu, mój kochany Dziadku”.

Do udziału w konkursie Starostwo Powiatowe zaprasza najmłodszych mieszkańców powiatu karkonoskiego tj. dzieci do 12 roku życia. Należy przygotować laurkę dla babci i dziadka, w dowolnie wybranej przez siebie technice i formacie, a następnie zrobić jej zdjęcie i wysłać na adres e-mail: promocja@powiatkarkonoski.eu do 25 stycznia koniecznie podając imię i nazwisko dziecka, wiek oraz numer telefonu.

Od 26 do 28 stycznia wszystkie nadesłane będą na facebookowym profilu Powiatu Karkonoskiego. W tym czasie prace będą zbierać tzw. „lajki”, „serduszka” i komentarze. Każdy ruch pod wybranym zdjęciem (polubienie, komentarz, itp.) liczony jest jako jeden punkt. Zwycięży laurka, która wzbudzi największe zainteresowanie wśród mieszkańców powiatu karkonoskiego. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek 29 stycznia.

Nie ma wątpliwości, że babcia i dziadek to najlepsze osoby na świecie - mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Zawsze mają otwarte serca i można na nich liczyć w każdej sytuacji. Wiedząc, że jesteście pełni uznania dla swoich dziadków, chcielibyśmy, żebyście przygotowali dla nich specjalne laurki. Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe - informuje starosta.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
2
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
14%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group