Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4029
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

======= Konkurs: Kasa za Trasę ==========

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 25 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 10:29
Autor: Jelonka.com
   Ogłaszamy konkurs dla miłośników wycieczek na rowerach, którzy zaglądają na stronę Jelonki.

   Każdy, kto <b>do 30 Listopada</b> (środa) przyśle nam ciekawy opis trasy rowerowej, jaką zrobił w ostatnich tygodniach, wraz z wrażeniami z odwiedzanych miejsc, oraz dołączy fotografie zrobione podczas takiej wyprawy, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

   Nagrody to pięć kuponów wartych 150 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Bike Action. Bike Action jest organizatorem corocznego festiwalu rowerowego w Szklarskiej Porębie oraz wydawcą pism poświęconych tematyce rowerowej.

   Chociaż pogoda nie sprzyja już zbytnio miłośnikom turystyki rowerowej, to jednak przed pierwszymi śniegami będą okazje do ciekawej wyprawy, którą udokumentujecie i weźmiecie udział w konkursie.    Czekamy na prace, najlepiej w formie elektronicznej, na adres redakcji umieszczony na dole naszej strony. Prosimy również podać Imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Email: <b>konkurs@jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Bartus 25-10-2005 18:04
Faktycznie rychło w czas ten konkurs. Proponuje nagrode specjalna dla osoby ktora uwieczni swoją przejazdzke w padajacym sniegu. Pomyslu konkursu nie krytykuje ale ludzie moze trzeba bylo pomyslec o tym wczesniej!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group