Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5935
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koniec remontu ul. Turystycznej już wkrótce

Wiadomości: Szklarska Poręba
Niedziela, 10 grudnia 2017, 8:31
Autor: WAC
Fot. WAC
Kończy się jedna z najważniejszych w ostatnim czasie inwestycji drogowych w centrum Szklarskiej Poręby, czyli remont ul. Turystycznej. Tegoroczne prace mają się zakończyć do 22 grudnia.

Do tego dnia ma zostać udrożniony przejazd jezdnią ulicy. W drugim etapie prac, wiosną przyszłego roku, zostaną wyremontowane chodniki. Będzie też zamontowane nowe oświetlenie drogowe.

Remont najbardziej zniszczonego odcinka ulicy Turystycznej (od skrzyżowania z ulica Uroczą do skrzyżowania z ulicą Bronka Czecha) jest finansowany ze środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, przyznanych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz z budżetu miasta. Jego koszt to około 3,5 miliona złotych. Wykonawcą inwestycji jest firma Budromax z Rząsin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~turystyczna 10-12-2017 10:23
Mam pytanie do tego Orła co to pisał. Gdzie na odcinku Urocza- Czecha są chodniki? Czy coś mnie ominęło bo tam nie ma żadnych chodników!!! A więc co tu remontować? Najpierw trzeba je wykonać! Postęp prac to jakaś porażka! Kopanie po kilka razy tego samego wykopu i zasypywanie. Praca bez jakiegokolwiek planu! Ale tak to jest jak się bierze firmę której największym osiągnięciem jest parking pod Lidlem.
~ 10-12-2017 22:18
do: ~turystyczna (10:23)
💩
~Łukasz NST 9-01-2018 15:10
do: ~turystyczna (10:23)
Zasadniczo czytamy ze zrozumieniem - chodniki będą robione na wiosnę. Kwestia kolejności prac - to dwie różne firmy, które przez opóźnienie powstałe już na początku przy projekcie muszą trzymać się terminów - firma montująca i kopiąca pod peszle to zupełnie inna firma niż wykonująca drogę, a z racji harmonogramu doszło do "roboty głupiego, gdzie obie firmy na zmianę muszą kopać w tych samych miejscach :D Postęp prac to raczej średnia krajowa i nic tu się od tej średniej nie różni :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group