Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 1914
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Końcowe wyniki głosowania poprzez kupony i maile

Wtorek, 5 stycznia 2010, 17:23
Aktualizacja: Piątek, 8 stycznia 2010, 9:07
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Końcowe wyniki głosowania poprzez kupony i maile
Zakończyliśmy podliczanie zgłoszeń na Sportowca i Trenera Roku 2009, na które głosowali Państwo poprzez maile i kupony. Kolejny etap to głosowanie poprzez system SMS na „złotą dziesiątkę”.

Lista zgłoszonych osób i oddanych na nich głosów:

Sportowcy:

Wojciech Bijan – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 86 głosów

Marcin Pawłowski - lekkoatletyka – MKL „12” – 73 głosy

Łukasz Włoch - rajdy samochodowe - Automobilklub Karkonoski - 58 głosów

Filip Romański – saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 54 głosy

Ireneusz Zakrzewski – boks – Power Boks Jelenia Góra – 45 głosów

Tomasz Kołodziejski - lekkoatletyka – MKL „12” – 15 głosów – 40 głosów

Sabina Kobzar – piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 20 głosów

Rafał Niesobski - koszykówka – KS Sudety – 19 głosów

Majka Włoszczowska – kolarstwo górskie- CCC Polkowice – 16 głosów

Krzysztof Kieć – piłka nożna – KS Chojnik – 16 głosów

..........................................................................................................................

Pozostali:

Małgorzata Buklarewicz - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 15 głosów

Natalia Lewińska – tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 15 głosów

Marta Dąborwska - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 11 głosów

Krzysztof Samiec – koszykówka – KS Sudety – 10 głosów

Agnieszka Kocela - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 9 głosów

Marcin Pawlikowski – lekkoatletyka – MKL „12” – 7 głosów

Łukasz Janik – boks – zawodowa grupa bokserska Bullit Knockout Promotions – 7 głosów

Maciej Popławski - lekkoatletyka – MKL „12” – 4 głosy

Łukasz Kowalski – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 3 głosy

Piotr Cieśliński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 3 głosy

Monika Imiołek - lekkoatletyka – MKL „12” – 4 głosy

Mirosław Gałuszka – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 2 głosy

Artur Czekański - koszykówka – KS Sudety – 3 głosy

Maciej Giziński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 2 głosy

Mateusz Zawół – biathlon- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 2 głosy

Joanna Załoga - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 2 głosy

Alicja Mizera – liga western i rodeo - Western Pleasure Jaczków Ranch – 2 głosy

Tomasz Wojdyła – koszykówka – KS Sudety/ Zastal Zielona Góra – 1 głos

Agnieszka Cyl – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Ewelina Grunwald - karate – Jeleniogórski Klub Oyama – 1 głos

Ewelina Staszulonek – saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Magdalena Nykiel – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Maciej Kurowski- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Michał Długosz- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Małgorzata Kurowska- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Trenerzy:

Marek Przeorski - lekkoatletyka – MKL „12” – 52 głosy

Adam Słomka – badminton – KS Chojnik – 41 głosów

Marek Herzberg - piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 41 głosów

Miorosław Uram – piłka ręczna – Finepharm Jelenia Góra – 36 głosów

Janusz Lewiński - tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 27 głosów

Wojciech Lara – siatkówka – KS AZS KK Jelenia Góra – 13 głosów

Dila Samadowa - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 15 głosów

Rafał Majda - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 11 głosów

Wiktor Żuryński – siatkówka na siedząco – Simet – 6 głosów

Łukasz Cudyk - lekkoatletyka – MKL „12” – 6 głosów

..................................................................................................................

Pozostali:

Ireneusz Taraszkiewicz - koszykówka – KS Sudety – 5 głosów

Artur Czekański - koszykówka – KS Sudety – 5 głosów

Krzysztof Gierasimuk - piłka nożna – KS Chojnik – 5 głosów

Rafał Janik – boks – Power Boks Jelenia Góra – 5 głosów

Zdzisław Wąs- piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 3 głosy

Marcin Nowosielski - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 3 głosy

Andrzej Koziński – biathlon- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 glos

Robert Dobrowolski – saneczkarstwo lodowe – MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Przemysław Pochód – saneczkarstwo lodowe – MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 3 głosy

Waldemar Domitrz – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Dariusz Michałek – piłka nożna – KS Chojnik – 1 głos

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group