Zalogowanych: 12

I liga koszykarek: Koncertowy mecz Wichosia w Łodzi

Sobota, 9 marca 2024, 22:52
Aktualizacja: 23:07
Świetnie podczas wyjazdowej konfrontacji ze znacznie wyżej notowanym Widzewem Łódź spisały się koszykarki Isands Wichosia Jelenia Góra. Nasze zawodniczki w meczu 21. kolejki grupy B I ligi wygrały wszystkie kwarty, pewnie inkasując pełną pulę punktów.

Podopieczne trenera Rafała Sroki triumfowały zasłużenie, prowadząc od pierwszej do ostatniej minuty tego pojedynku. Jeleniogórzanki wygrały pierwszą kwartę 24:17, a w drugiej do swojej przewagi dołożyły jeszcze pięć "oczek". Były chwile przestojów, lecz finalnie wygrana w żadnym momencie nie była zagrożona. Po 40 minutach na tablicy wyników było 82:61 dla Isands Wichosia Jelenia Góra. To piąte zwycięstwo jeleniogórskich koszykarek w sezonie 2023/2024 na parkietach grupy B I ligi.

Widzew Łódź - Isands Wichoś Jelenia Góra 61:82 (17:24, 16:21, 15:19, 13:18)

Widzew: Janicka (17), Grudzień (14), Kudelska (6), Gortat (6), Bandoch (4), Gzinka (4), Rok (3), Zajączkowska (3), Sierakowska (2), Józefowicz (2), Szeklicka, Bołbot.

Wichoś: Grądzka (20), Koc (14), Prokop (14), Jasińska (11), Lipniacka (8), Haryńska (8), Karaś (7), Warsińska, Bielecka, Rybkiewicz.