Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2689
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Koncert Walentynkowy w Pałacu w Staniszowie

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 8:42
Aktualizacja: 8:45
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Region: Koncert Walentynkowy w Pałacu w Staniszowie
Fot. Archiwum Organizatora
Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów zapraszają 13. lutego (sobota) o godz. 18.00 na koncert „Tango Folclore” w ramach Festiwalu Muzykalia Staniszowskie w wykonaniu Ariela Ramireza i Dominiki Białostockiej. W programie najsłynniejsze argentyńskie tanga w latynoskich rytmach, a także muzyka z kręgów bogatego folkloru tego kraju. Cena biletu: 35 zł.

Ariel Ramirez z Argentyny, wiruoz bandoneonu mieszka i koncertuje w Polsce od 2010 z zespołem Ariel Ramiraz Tango, w którym także gra Dominika Białostocka. Wraz z zespołami, których był członkiem, koncertował w wielu krajach Południowej Ameryki: Chile, Brazylii, Paragwaju, Peru, Boliwii, Urugwaju, Wenezueli. W Polsce wydali dwa albumy AIRES" i "NUEVOS AIRES" .

Dominika Białostocka: gitarzystka, pedagog w szkole muzycznej YAMAHA .Pochodzi z Wrocławia. Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej. Koncertowała jako solistka oraz członek wielu zespołów w wielu miastach Polski oraz w krajach Europy (Niemcy, Francja, Austria, Włochy).

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc pod numerem tel. 75 755 84 45 lub pisząc na adres: fundacja@palacstaniszow.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group