Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 3912
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miłków: Koncert w Miłkowie

Wtorek, 18 grudnia 2018, 7:15
Aktualizacja: Środa, 19 grudnia 2018, 7:44
Autor: WAC
Miłków: Koncert w Miłkowie
Fot. użyczone
Za nami V Jubileuszowy Koncert Świąteczny pt. "Od Kłócigrodu do pięknego Miłkowa", który odbył się w minioną niedzielę (16.12) w hali sportowej Zespołu Szkolno–Przedszkolnego im. S. Marusarza w Miłkowie.

W tym roku akcja jasełek, w wykonaniu uczniów szkoły w Miłkowie, toczyła się w przeszłości. Skłóconych mieszkańców Miłkowa pogodził nowo narodzony Jezus. W programie koncertu nie zabrakło kolęd w wykonaniu uczniów oraz przedszkolaków. Swoimi występami uświetnili imprezę również uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, pensjonariusze Ośrodka Leczenia Uzależnień ProMaind. Jak co roku, publiczność dopisała. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli z Kuratorium Oświaty, starosty Krzysztofa Wiśniewskiego oraz radnych i sołtysa.

- Wszystkie przygotowane na tę okazję uszka, pierogi i ciasta zostały sprzedane - mówi dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miłkowie Jolanta Krawiec. - Za zebrane pieniądze będą kupione szafki szkolne dla naszych uczniów i przedszkolaków. Przybyłym gościom bardzo dziękujemy za obecność. Dziękujemy także za użyczenie sceny oraz za nagłośnienie. Życzymy Wesołych Świąt i do zobaczenia na VI koncercie w przyszłym roku!

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group