Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 10872
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Koncert “Nie dam uciec szczęściu” pod Szrenicą

Środa, 6 kwietnia 2016, 8:02
Aktualizacja: 8:04
Autor: Manu
Szklarska Poręba: Koncert “Nie dam uciec szczęściu” pod Szrenicą
Fot. MOKSiAL
W niedzielę (10.04) o godz. 19.00 w sali konferencyjnej Hotelu “Sasanka” w Szklarskiej Porębie (przy ul. Słowackiego 4) rozpocznie się spektakl muzyczny “Nie dam uciec szczęściu” z piosenką autorską, inspirowany książką “Trocek Pocieszka, czyli o smoku, co zmarłym lepił buty” autorstwa Agaty Szmigrodzkiej. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej. Wstęp wolny.

- Jest to koncert muzyczny, połączony (przeplatany) dialogami z powieści - bajki zatytułowanej “Nie dam uciec szczęściu” – zapowiadają organizatorzy.

Część muzyczną stanowią piosenki o tekstach ilustrujących sceny teatralne, śpiewane przez Wojciecha Michalskiego, lider zespołu “Mejkap”, i Zbigniewa Stefańskiego, lidera legendarnej grupy “Bez Jacka”.

Część teatralna to fragmenty tekstów, dialogów z powieści odgrywane przez trzech aktorów. A odbiorcami wydarzenia są wszyscy dorośli.

“Trocek Pocieszka” wchodzi w zagadnienie bycia ofiarą w relacjach ze światem i innymi ludźmi. Jest to metaforyczna przypowieść i jak w każdej bajce, droga do celu nie jest łatwa, ale możliwa do przejścia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group