Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5820
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert dla Wiktorii

Sobota, 25 stycznia 2020, 7:07
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 stycznia 2020, 7:27
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Koncert dla Wiktorii
Fot. Tomek Raczyński
W piątek (24.01) serce stolicy Karkonoszy biło w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. To tam zgromadzili się ludzie, którzy nie pozostają obojętni na potrzeby drugiego człowieka. Był to koncert charytatywny, który pozwolił zebrać środki na leczenie Wiktorii Szulczyńskiej.
Celem koncertu jest zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Wiktorii, która w połowie wakacji poprzedniego roku poważnie zachorowała. Rozpoznano u niej złośliwy nowotwór układu chłonnego - chłoniaka Hodgkina w III stopniu zaawansowania. Wiktoria jest aktualne w trakcie czwartego z sześciu cykli chemioterapii, a do uzyskania pełnego zdrowia czeka ją jeszcze kosztowna rehabilitacja - podkreślają organizatorzy.
Moja córka od 10 lat jest uczennicą Szkoły Muzycznej i to ona zaprosiła artystów - powiedziała Aneta Małenda, mama Jowity, która jest przyjaciółką Wiktorii i razem postanowiły zorganizować koncert.

Wydarzenie poprowadził jeleniogórski aktor - Robert Mania, a na scenie wystąpili: zespół Torcido Tango, Milena Paszkowska i Ewa Kobielska, Hubert Cel i Mateusz Wójcik, a gościem specjalnym były: Shandy & Eva, czyli Shandrelica Casper i Ewa Żmijewska

Organizatorki serdecznie dziękują za wsparcie inicjatywy Łukaszowi Dudzie z JCK, grafikowi Marcie Rośniak, firmie Big System i wielu innych zaangażowanym w organizację charytatywnej imprezy.

Twoja reakcja na artykuł?

31
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
9%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group