Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6397
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

OKRĘG: Komu awans do dolnośląskiej IV ligi w piłce nożnej ?

Czwartek, 3 kwietnia 2008, 14:54
Aktualizacja: 15:15
Autor: JEN
W jeleniogórskiej klasie okręgowej, zwanej okręgówką, jest teoretycznie sześciu kandydatów do awansu do dolnośląskiej IV ligi – po rozegraniu 18 kolejek: Olimpia Kamienna Góra 41 pkt., Twardy Świętoszów – 39, Czarni Lwówek Śl. – 37, Chrobry Nowogrodziec – 36, Lotnik Jeżów Sudecki – 34 i Łużyce Lubań – 33.

Jednak tajemnicą poliszynela jest to, że poza Twardym Świętoszów żadna z wymienionych drużyn raczej nie chce awansować, bo kierownictwa klubów nie mają na to odpowiednich pieniędzy i raczej marne szanse na to, by zyskać jeszcze w tym roku odpowiednich sponsorów.

Niewykluczone jednak, że do Twardego dołączą Czarni Lwówek, którzy po wygraniu zaległego spotkania z Orłem w Lubawce 3:0 (bramki: Antoni Podobiński 2 i Kamil Skolimowski), znaleźli się na trzecim miejscu, a kierownictwo tego klubu nigdy nie kryło, że chce, by ich zespół awansował jak najwyżej. Być może kolejne sukcesy Czarnych spowodują, że znajdzie się dla nich odpowiedni sponsor.

Czy tak się stanie? Będzie się można o tym przekonać już w następnej kolejce (5/6 kwiecień), kiedy Czarni zmierzą się w Lubaniu z byłym IV – ligowcem – Łużycami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group