Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3613
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komputery dla niepełnosprawnych

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 23 lipca 2014, 8:10
Aktualizacja: 8:14
Autor: KSON
Fot. KSON
W Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych rozdysponowano 15 zestawów komputerowych otrzymanych z fundacji Banku Zachodniego w formie darowizny. W porozumieniu z władzami oświatowymi miasta, dyrektorami niektórych szkół oraz psychologami szkolnymi, a także po wywiadzie środowiskowym komputery te trafiły do niepełnosprawnych uczniów, których rodziców nie stać na taki zakup.

Trzy zestawy komputerowe trafiły również do pracowni komputerowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jeleniej Górze, której pedagodzy w sposób szczególny opiekują się swoimi niepełnosprawnymi uczniami.

Sejmik czyni starania, aby podobne, wydajne w warunkach domowych zestawy komputerowe, pozyskać od innych fundatorów, bowiem lista chętnych jest duża.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~` 23-07-2014 10:54
Coż za szlachetny czyn! Zamiast pozbyć się starego i bezużytecznego sprzętu i płacić grube pieniądze za odbiór i utylizację szmelcu można go oddać do rąk niewinnych dzieci i przytym zebrać laury! Brawo!
~gluś 23-07-2014 12:41
nie jestem wielbicielem kson, ale te akcję trzeba pochwalić bo sprzęt jaki by nie był lepszy niż żaden ale nie wiem czy jako rodzic bym chciała żeby zdjęcie mojego dziecka było publikowane żeby cała okolica wiedziała że tak u mnie źle bo dostaję coś od innych
~danka1 23-07-2014 12:42
no widzisz, a Ciebie nie stać nawet na to !!!tylko krytykować potrafisz a czy zdajesz sobie sprawę, że dla tych dzieci to jest bardzo wiele, czy masz pojęcie w jakich warunkach żyją i na co stać ich rodziców? a może to jesteś p. CH. z emerytów- słynny "organizator wycieczek"
~ 23-07-2014 13:29
Nie jest wstyd byc biednym wstyd być głupim i krytykować innych
~gluś 23-07-2014 14:32
też uważam, że nie jest wstyd być biednym ale zupełnie czym innym jest wykorzystywanie czyjeś trudnej sytuacji na promowanie swojej organizacji i dobroczynności, to osobiście uważam za nie fair szczególnie jeśli chodzi o dzieci jak wiadomo rówieśnicy bywają okrutni a co do krytyki, to czy każda wypowiedź nie zachwycająca się działaniami kson to krytyka? przecież o to walczono z komuną by była min. wolność słowa, kson jako organizacja społeczna winna się z tym tez liczyć, że nie wszyscy popierają jego działania i też mają prawo do własnego zdania na temat działań kson a w tym krytyki
~ 24-07-2014 9:04
też jestem niepełnosprawna i wiele razy kożystałam z KSON z porady prawnej ale nigdy nie dostałam jakiej kolwiek informacji o jakichkolwiek akcjach KSONU .... oni tylko pomagają swoim znajomym podopiecznym ... zresztą babki tam są nie miłe i jak się przyjdzie z jakimś kolwiek zapytaniem tą mają wielki problem bo muszą ruszyć swoje 4 litery...... wolule nie przychodzą do mnie żadne informacje dowiaduje sie o nich z jelonki kiedy jest już po wszystkim ....
~ 24-07-2014 9:07
a dlaczego kson nie informóje niepełnosprawnych o jakis akcjach listownie przeciez jest spis z całego powiatu.... tylko dowiadujemy sie po fakcie ze ktos cos dostał ktos cos wygral a kto startował ... ?????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group