Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 6694
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kompletny terminarz II–ligi Jeleniogórskiej Halówki

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 listopada 2011, 14:23
Aktualizacja: 16:37
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za piłkarzami występującymi w II–lidze Jeleniogórskiej Piłki Halowej dwie serie spotkań. Poniżej podajemy rozkład jazdy najbliższych kolejek.

III kolejka - 20.11.2011 - godzina 14:00 - 1 mecz

1. Energetycy - Wojdyła
2. Karkonosze Juniorzy - Happy Team
3. Sombin Łomnica - Jelenia Plast
4. ECO - Rybnica
5. Geoline - Czernica
6. Joga Bonito - PMP Code Two
7. Wodnik - Pogoń Wleń

IV kolejka - 26.11.2011 - godzina 14:00 - 1 mecz

1. Happy Team - Pogoń Wleń
2. PMP Code Two - Wodnik
3. Czernica - Joga Bonito
4. Rybnica - Geoline
5. ECO - Jelenia Plast
6. Wojdyła - Sombin Łomnica
7. Karkonosze Juniorzy - Energetycy

V kolejka - 11.12.2011 - 1 mecz godzina 14:00 - 1 mecz

1. Pogoń Wleń - PMP Code Two
2. Wodnik - Czernica
3. Joga Bonito - Rybnica
4. Geoline - Jelenia Plast
5. ECO - Wojdyła
6. Sombin Łomnica - Juniorzy KSK
7. Energetycy - Happy Team

VI kolejka - 18.12.2011 - 1 mecz godzina 16:00 - 1 mecz

1. Energetycy - Sombin Łomnica
2. ECO - Juniorzy KSK
3. Wojdyła - Geoline
4. Jelenia Plast - Joga Bonito
5. Rybnica - Wodnik
6. Czernica - Pogoń Wleń
7. Happy Team - PMP Code Two

VII kolejka - 8.01.2012 - 1 mecz godzina 13:30

1. PMP Code Two - Czernica
2. Pogoń Wleń - Rybnica
3. Wodnik - Jelenia Plast
4. Joga Bonito - Wojdyła
5. Geoline - Juniorzy KSK
6. ECO - Energetycy
7. Sombin Łomnica - Happy Team

VIII kolejka - 15.01.2012 - 1 mecz godzina 13:30

1. Happy Team - Czernica
2. Rybnica - PMP Code Two
3. Łomnica - ECO
4. Energetycy - Geoline
5. Juniorzy KSK - Joga Bonito
6. Wojdyła - Wodnik
7. Jelenia Plast - Wleń

IX kolejka - 22.01.2012 - 1 mecz godzina 13:30

1. ECO - Happy Team
2. Geoline - Łomnica
3. Joga Bonito - Energetycy
4. Wodnik - Juniorzy KSK
5. Wleń - Wojdyła
6. PMP Code Two - Jelenia Plast
7. Czernica - Rybnica

X kolejka - 29.01.2012 - 1 mecz godzina - 13:30

1. ECO - Geoline
2. Łomnica - Joga Bonito
3. Energetycy - wodnik
4. Wleń - Juniorzy KSK
5. Wojdyła - PMP Code Two
6. Jelenia Plast - Czernica
7. Happy Team - Rybnica

XI kolejka - 04.02.2012 - 1 mecz godzina 14:00

1. Rybncia - Jelenia Plast
2. Czernica - Wojdyła
3. PMP Code Two - Juniorzy KSK
4. Wleń - Energetycy
5. Wodnik - Łomnica
6. Joga Bonito - ECO
7. Geoline - Happy Team

XII kolejka - 18.02.2012 - 1 mecz godzina 12:00

1. Geoline - Joga Bonito
2. ECO - Wodnik
3. Łomnica - Wleń
4. Energetycy - PMP Code Two
5. Juniorzy KSK - Czernica
6. Wojdyła - Rybnica
7. Happy Team - Jelenia Plast
8. Wodnik - Joga Bonito - mecz zaległy z 1 kolejki

XIII kolejka - 19.02.2012 - 1 mecz godzina 13:30

1. Jelenia Plast - Wojdyła
2. Rybnica - Juniorzy KSK
3. Czernica - Eneregtycy
4 Łomnica - PMP Code Two
5. Wleń - ECO
6. Wodnik - Geoline
7. Joga Bonito Happy Team

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group